Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze chodzi o obie klasy w sumie ale nie sadze aby Grandysi robili przeszkody jak bedzie wiecej chetnych (kasa misiu kasa :cool: )

do wczoraj zapisanych było juz 24 , po 12 w klasie , przypuszczam że nie bedą zapisywać wiecej niż to był przewidziane na początku czyli po 20 w klasie , Budzyń mam rozumiec że sprawiłeś sobie k7 :wink: gratuluje ,w końcu sobie normalny sprzet sprawiłeś :bigrazz:

Edytowane przez CRASH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TUTAJ jest ciekawy :biggrin: plan finansowy kolesia z WSM Racing Team, który w tym roku będzie startował w GSX-R Cup :biggrin:

 

Zastawiające jest..większość w tabelce "sponsorzy" brak...no żeby się dobrze bawić to nie ma chu*a...trza mieć kapuste i basta....taki budżecik...powyżej 100 tys no no...kosmos... a ja tu się bujam jak wy**chać kase na lacze z allegro...sponsor w POlsce to gatunek baaaardzo żadko spotykany..na wymarciu wręcz...no bo racja...jeśłi chłopaki jeżdżą w kółko na jednym torze w kraju...i telewizja to tylko a tvn turbo...no to jaki tu interes sponsorować wriatów na motorach...??? i tak dziw bierze że jesscze w ogóle ktoś coś tam gdzieś tam się ściga....no tylko ludzie których stać na sponsorowanie siebie...ku*wa zazdroszczę im...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ jest ciekawy ;) plan finansowy kolesia z WSM Racing Team, który w tym roku będzie startował w GSX-R Cup :P

tak widziałem to wcześniej , chłopak szaleje z wiadomych przyczyn - ma sponsorów więc może sobie na to pozwolić , ciekawe jak się bedzie czuł jak złoi mu tyły ktoś z budżetem 4 razy mniejszym :cool: tez udało mi sie pozyskać małego sponsora i rozmawiam z drugim jeśli mi to wypali to pakiet 3 + dodatkowe gumy będe miał za friko , drobne pytanie może ktoś wie jak skonstruować umowe sponsorską ?

Edytowane przez CRASH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak widziałem to wcześniej , chłopak szaleje z wiadomych przyczyn - ma sponsorów więc może sobie na to pozwolić , ciekawe jak się bedzie czuł jak złoi mu tyły ktoś z budżetem 4 razy mniejszym :notworthy: tez udało mi sie pozyskać małego sponsora i rozmawiam z drugim jeśli mi to wypali to pakiet 3 + dodatkowe gumy będe miał za friko , drobne pytanie może ktoś wie jak skonstruować umowe sponsorską ?

 

 

Wlasnie !! dobre pytanie ma ktos wzor takiej umowy? Albo wogole moze ktos sie podzielic swoim sposobem na rozmowe z sponsorem? Jak ich podejsc? Poszukiwania trwaja!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi sponsorami to nie łatwa sprawa.

 

Pierwsze Primo:

 

ZAWODY MMP NIE SĄ W OGÓLE MEDIALNIE NAGŁASZANE ( nawet żuzel jest bardziej popularny )

 

Drugie Primo

 

35000PLN sponsoring jak w przypadku WSM to jest bardzo duzo kasy... Nikt tyle nie da !

 

Z dużymi Firmami jest kłopot bo nie chcą, a małe nie mają kasy

 

3cie Primo

 

Trzeba zrobic sobie DOSSIER sponsorskie, Osiągnięcia, Cele, załozenia i dokładnie opisac korzysci jakie sponsor bedzie miał z sponsorowania... a z tym lipa, bo kilka zdjec w gazetkach moto. Ani słowa w TeleExpressie i paru widzów podczas imprezy to mało atrakcyjne

 

 

Z moich doswiadczeń powiem wam jakie firmy jak reagują

 

Papierosy i Alkohol zapomniec, nie wolno ( szkoda bo ci to mają kase )

 

Coca Cola nikogo nie sponsoruje HBC ma wszyskich gdzieś

 

Red Bull Polska sponsoruje tylko Człowieka czyli jakies mocne Nazwisko... Małysh albo kogos tam.

Nie sponsorują motora albo auta....

 

Mac Donald zajmuje sie charetatywnymi sprawami

 

Firmy Orlen, Lotos Mają juz budżety przygotowane na rok wczesniej... tesz musza miec MOCNO medialne imprezy

 

Oleje Castrol, Mobil, Fajnie się z nimi rozmawiało, ale nic z tego nie wyszło...

 

Teraz mozna troche powalczyc z koncernami co Zarcie sprzedają, ale pytanie jest czy na wyscigi przychodzą ich potencjalni klienci.

 

Sam startowałem na 1/4 mili, impreza głosno reklamowana. Na modliny przyjeżdzało około 20 000 widzów

Po Zdobyciu Mistrza polski 2003, Zwiciezca Pucharu PZM 2003, Vice mistrz Polski 2004....

to kontrakt i tak marny był...

 

około 10000PLN za rok + 1000PLN za każdy start...

http://www.maccoffee.pl/modlin1.jpg

 

a Reklama troche wieksza niz na moto :icon_exclaim:

 

Ogólnie zarżnołem się finansowo z tym Civic MacCoffee i dlatego startuje w MMP... bo taniej :icon_razz:

 

a teraz porusze ostatnia sprawe. Sponsor to Stress bo on wymaga.

Nie mozesz juz np nie wystartowac w jednej rundzie bo cos tam.. tylko musisz bo inaczej dupa blada z forsa

Edytowane przez Bobo/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludziska przyszedl czas na ostateczne decyzje - do konca przyszlego tygodnia trzeba wplacic zaliczke :icon_mrgreen:

 

organizator zmienil sklad mieszanki przednich opon na soft , tyl pozostaje medium :)

Edytowane przez Bodzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi sponsorami to nie łatwa sprawa.

 

Pierwsze Primo:

 

ZAWODY MMP NIE SĄ W OGÓLE MEDIALNIE NAGŁASZANE ( nawet żuzel jest bardziej popularny )

 

Drugie Primo

 

35000PLN sponsoring jak w przypadku WSM to jest bardzo duzo kasy... Nikt tyle nie da !

 

Z dużymi Firmami jest kłopot bo nie chcą, a małe nie mają kasy

 

3cie Primo

 

Trzeba zrobic sobie DOSSIER sponsorskie, Osiągnięcia, Cele, załozenia i dokładnie opisac korzysci jakie sponsor bedzie miał z sponsorowania... a z tym lipa, bo kilka zdjec w gazetkach moto. Ani słowa w TeleExpressie i paru widzów podczas imprezy to mało atrakcyjne

Z moich doswiadczeń powiem wam jakie firmy jak reagują

 

Papierosy i Alkohol zapomniec, nie wolno ( szkoda bo ci to mają kase )

 

Coca Cola nikogo nie sponsoruje HBC ma wszyskich gdzieś

 

Red Bull Polska sponsoruje tylko Człowieka czyli jakies mocne Nazwisko... Małysh albo kogos tam.

Nie sponsorują motora albo auta....

 

Mac Donald zajmuje sie charetatywnymi sprawami

 

Firmy Orlen, Lotos Mają juz budżety przygotowane na rok wczesniej... tesz musza miec MOCNO medialne imprezy

 

Oleje Castrol, Mobil, Fajnie się z nimi rozmawiało, ale nic z tego nie wyszło...

 

Teraz mozna troche powalczyc z koncernami co Zarcie sprzedają, ale pytanie jest czy na wyscigi przychodzą ich potencjalni klienci.

 

Sam startowałem na 1/4 mili, impreza głosno reklamowana. Na modliny przyjeżdzało około 20 000 widzów

Po Zdobyciu Mistrza polski 2003, Zwiciezca Pucharu PZM 2003, Vice mistrz Polski 2004....

to kontrakt i tak marny był...

 

około 10000PLN za rok + 1000PLN za każdy start...

http://www.maccoffee.pl/modlin1.jpg

 

a Reklama troche wieksza niz na moto :biggrin:

 

Ogólnie zarżnołem się finansowo z tym Civic MacCoffee i dlatego startuje w MMP... bo taniej :icon_razz:

 

a teraz porusze ostatnia sprawe. Sponsor to Stress bo on wymaga.

Nie mozesz juz np nie wystartowac w jednej rundzie bo cos tam.. tylko musisz bo inaczej dupa blada z forsa

 

Kurcze to ty startowales tym civikiem... :notworthy: Gratulujr fajnie to zapierdzielalo :flesje: A wogole to chyba na ktorejsc rundzie miales awarje z tego co pamietam ?? :icon_mrgreen: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...