Skocz do zawartości

Moja mama zdała egzamin na prawko kat. A!!!!


LYsY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, no. Gratulacje. Mam nadzieję, że pokażesz mamie te wszystkie posty :)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełny szacunek dla mamy :) :clap: Przyłączam się do gratulacji :) Niech szczęśliwie nawija kilometry na koła swojej SUZI.

 

I pozdrawiam tu WSZYSTKIE motocyklistki, bardzo mi Panie imponujecie! :biggrin:

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje przede wszystkim dla całej fantastycznej, motocyklowej rodzinki! :) :clap: :clap: , a dla Twojej Mamy okazjonalny bukiet wirtualnych kwiatków w.... :) wazoniku :crossy:

Maryjanek, jakżeś to chopie złoty zrobił?.. :biggrin:

 

 

Witaj!. Ja tu niewiele tego ... m iałem do powiedzenia. Była chcica i wola, a że troszeczkę pomogłem w stawianiu pierwszych kroków - to się wie. Szkoda tylko, że córa nie podziela - jak na razie naszych pasji. Ale pracujemy nad tym.

 

Dzięki i pozdrawiam

:clap:

 

Gratulacje serdeczne :) :( :P Niezła rodzinka motocyklowa się Wam zrobiła :biggrin:

 

PS tylko jak podjedziecie razem na stację zatankować - to jak będzie ? Losowanie czy najstarszy płaci ? :clap:

 

Witaj!

 

Tak się składa, że najstarszy to ja. Co nie znaczy, że jeleń (w dosłownym i wieloznacznym znaczeniu!)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam wszystkie posty od Was - Kochani! Nie miałam pojęcia, że tyle wyrazów wsparcia i sympatii dostanę z tak wielu stron. Jestem pod wrażeniem, tym bardziej, że dopiero weszłam (nieśmiało) do Wielkiej Motocyklowej Rodzinki. Mama Łysego i Zbyha, żona Maryanka. Krótko - BOBA :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...