Skocz do zawartości

Przygody z policją


Meniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś słyszał albo sam przeżył jakąś przygodę z policją niech ją opisze. Zobaczymy jak policja traktuje motocyklistów w Polsce bo po ostatnim wypadku co o nim gadali w TV chyba przez tydzień to mam wrażenie że motocykliści to dla policji wróg numer jeden. A tak poza tym to ile razy zatrzymała już was policja (może były jakieś ucieczki) :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :notworthy:

Nara MEH

Edytowane przez MEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygoby z policją :notworthy:

 

nie miałem "Przygoby z policją" parę razy mnie kontrolowali ale narazie trafiam na "tych równiejszych" i nie ma problemu - no raz się nie zatrzymałem na siekierkowskim ale to ich wina - zobaczyłem ich zbyt późno a że miałem jakieś 190 to chyba nie chciałem też zbytnio z nimi dyskutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba masz złe wrażenie. Mnie wprawdzie policja na motocyklu jeszcze nie kontrolowała, ale jak jadę w korku między samochodami, to miło i uprzejmie robią mi miejsce. I tak było wczoraj i przedwczoraj. Więc nie sądzę, żeby to przykre zdarzenie z tym niemotocyklistą, który narobił tyle złego całemu środowisku coś zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie ztrzymali jak ich wyprzedziłem (samochód na cywilnych blachach z wideoradarem).

Zdjąłem kask i znów rozterka, już mnie to zaczyna wkurzać. Mam 44 lata to już nie mogę pobrykać.

Oczywiście pośmiali się i mnie puścili. Do ilu lat "wypada" jeździć plastikiem?

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wczoraj po 20:00 pare minut, miałem zaszczyt zostać zaproszony pod warszawską palemkę :notworthy: .

I nie mam zadnych zarzutow . Wszystko jak trzeba, kilka zdań o tym i o tamtym. Przy okazji dowiedziałem się ze ta "buma" ma 3 kierowców (czyli chyba jedzi prawie bez przerwy) i że panowie na pozostałych motocyklach będą nas trochę bardziej intensywnie i częściej kontrolować(dlatego też ja dostałem zaproszenie). Aaaa no i już 250 leciała ta beemka sprawdzone heheh

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i że panowie na pozostałych motocyklach będą nas trochę bardziej intensywnie i częściej kontrolować(dlatego też ja dostałem zaproszenie).

 

Pozdro.

 

A czym na to sobie zasłużyliśmy? Tym, że jakiś palant niemotocyklista przed nimi uciekał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ja raczej też trafiam na tych "równiejszych", bo nigdy mi nie wlepili mandatu. :icon_eek: bo gdy zdejmuję kask to na ich twarzach pojawia się :icon_eek: i sympatyczny :notworthy: bo nie spodziewają się panny na "ścigaczu"....

..pamiętaj, że wśród motocyklistów jeździ sporo policjantów, tylko nie mówią, że akurat pracują w tej instytucji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym na to sobie zasłużyliśmy? Tym, że jakiś palant niemotocyklista przed nimi uciekał?

Myślę ze zaduzo ludzi jezdzi bez prawka, oc itd i co najważniejsze sporo słychać o tym przy okazji jakiegoś wypadku. Pewnie chca to wyeliminować. Ale przecież nic mi się niestanie jak mnie zatrzymają, więc nierozumiem jaki to problem. No jeśli takowy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez ostatnie 5lat miałem kontrole może ze dwa razy

wszystko zmieniło się gdy dwa tygodnie temu kupiłem tt600s

w pierwszy dzień gdy nią wyjechałem już byłem na komendzie

po dwóch dniach dwa razy zatrzymali mnie na miescie

potem na parkingu pod supermarketem specjalnie do nas (kilka motocykli) przyjechała "grupa interwencyja" :notworthy:

w ostatni piątek już nie chciało mi się z nimi gadać -spieprzyłem w teren

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez ostatnie 5lat miałem kontrole może ze dwa razy

wszystko zmieniło się gdy dwa tygodnie temu kupiłem tt600s

w pierwszy dzień gdy nią wyjechałem już byłem na komendzie

po dwóch dniach dwa razy zatrzymali mnie na miescie

potem na parkingu pod supermarketem specjalnie do nas (kilka motocykli) przyjechała "grupa interwencyja" :notworthy:

w ostatni piątek już nie chciało mi się z nimi gadać -spieprzyłem w teren

 

Coś nie masz szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przygody tylko jak jeździłem sprzętami terenowymi, zdarzyło się wtedy kilka ucieczek gdy niezarejestrowanym sprzętem i bez prawka (z powodu zbyt młodego wieku) przemieszczałem się drogami między jednym, a drugim "terenem", a poza tym to miałem jedną kontrole jakieś 5 lat temu na Simsonie, policjant był nie miły i koniecznie chciał znaleźć na mnie jakiegoś haka, ale mu się nie udało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem niezly przypadek na ul. Modlinskiej jadac w strone tarchomina... tuz za kanalkiem zeranskim stanalem na swiatlach, a panowie wyjezdzali z kowalczyka i jak mnie zobaczyli strasznie zwolnili - a ja na zlosc musialem zjechac na "BP"...

jak tylko zapalilo sie zielone szanowni Panowie wlaczyli kogucika i zaczeli slalomy przede mna wywijac... ale takich to ja jeszcze slalomow nie widzialem... przez nich nie zjechalem na stacje i z ledowscia dojechalem do nastepnej...

lecz po sprawdzeniu dokumentow jak im to powiedzialem, ze przez nich nie zjechalem na stacje zatankowac, uslyszalem slowo "przepraszam" - wiec szacuneczek dla nich...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatno jak byla imprezka u Pietry na Jana Pawla, to w nocy jakis street z bialego GSXRa ganial sie z policja, a wygladalo to tak:

Siedzimy, pijemy, nic sie nie dzieje, nuda, a nagle za oknem

 

Eeeeeeeeeeeee, Eeeeeeeeeeeeee, Eeeeeeeeeeeeee

 

a chwile potem WiuuuWiuuuuWiuuuu

 

Smiejemy sie i poszly jakies tam lekkie komentaze, hehe, ciekawe czy go dogonia i takie tam.

 

Za 15 minut

 

Eeeeeeeeeeeee, Eeeeeeeeeeeeee, Eeeeeeeeeeeeee

 

Wygladamy przez okno, a juz spoooooooro dluzsza chwile WiuuuWiuuuuWiuuuu

 

Trzeciego razu nie bylo, a szkoda, bo jakby jeszcze ze dwa okrazenia zrobil po miescie, to w koncu by ich zdublowal :notworthy:

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...