Skocz do zawartości

problem z mz etz 251


kazik_mz251
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gaźnik był regulowany. był czyszczony,ustawiany poziom paliwa itp. cały układ wydechowy mam nowy więc zapchany wydech odpada. spróbuje ten zapłon ustwić ale to dopiero w następnym tygodniu. jak ustawie to napisze czy coś pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczyść gaźniczek i musi być ok. nie wkręca się tzn. słychać że się dusi czy zalewa?

 

sorki, nie zauważyłem ostatniego posta. jeśli nie gaźnik to zapłon albo świeca, ew. wywaliło simmering od magneta. - w etz nie ma megneta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to człowieku załóż filtr :) !! jest to jeden z najważniejszych przedmiotów który przedłuża żywot silnika !!! czasami złe złożenie filtr sprawia już sporo kłopotów .... jak go nie masz to jest w tym momencie za uboga mieszanka....... filtr kosztuje 12 zl nie mam pojęcie czemu go tam nie ma ...znowu jak filtr jest brudny zawilgocony to mieszanka jest za bogata spowodowane jest to zwiększeniem ssania w dyszy głównej ......jak biedzie juz filtr to wtedy ustawiasz zapłon ... a na końcu gaźnik i musi chodzić

 

 

aa i kto tu jest taki mądry i pisze że przyczyną tego jest to że się sprzęgło ślizga..... co ma sprzęgło do do tego ....nawet jak by nie było tarcz nie było sprężyn itp to silnik musi pracować i wchodzić na obroty sprzęgło jest po to, żeby moc wyprodukowaną przenieś na skrzynie i potem napęd i koło... jak sprzęgło było by zużyte to nie wpływa to ujemnie na praca silnika na luzie dopiero na biegu moc nie jest w pełni przenoszona na skrzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...