Skocz do zawartości

OGIEŃŃŃŃŃ!!!!!! Nowy potwór w garażu :D:D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje naprwade super sprzed i ta przesiadka z mt 80 na 450 ;D

( chociaz mam kumpla ktory z skuta 50 cmm przesiadl sie na kawe zx 12 ;D i dzis z nim jechalem 260 km/h na trasie wow to jest wrazenie)

pozdrawiam i przepraszam za off topa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje potworka.

 

Z 80 ccm to widze co robisz: ogin 5 sek,. i adrenalimn odbija do glowy z radochy ;]

 

Na torze tym sprzet bedzie cie nosic na prawo i lewo i to długo nie ma co sie oszukiwać!

 

 

W 100% zgadzam sie z tobą ponieważ żeby takim moto jeździć to trzeba mieć troche opanowany moto. Ja z RMX-a przesiadłem sie na 30 konną CR-ke 80 i odrazy sobie z tym nie radziłem a przecież CR-ka waży 65 kg a nie 100 jak yzf-a dopiero po jazdach na 125 i exc 450 zdecydowałem sie na sx-a ale i tak chce kupić jakąś 250 4t najlepiej kxf albo sxf. Dla mnie taki moto na początek to zabójstwo ale życze ci miłej jazdy. Na pewno na początku nie bedzie miło ale później jak w miare opanujesz to jazda bedzie ci sprawiała przyjemność. I jak bedziesz jeździł na siłe to przejedziesz 1 okrążenie na torze i bedziesz miał dosyć. Ale nic nie przychodzi łatwo. Jeszcze raz gratulacje, sprzęt zadziwiająco ładny. Przyjemnej jazdy

Edytowane przez michal1171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELO ELO!! :D

Wybrałem się dziś na tor do Trestna z kumplem Fik554. A to, że dziś niedziela to był multum ludzi i w ogóle. Wszyscy się na nas patrzyli jak na jakiś idiotów... Jedni wyklinali nas od debili itp. jedni patrzyli z zachwytu a niektórzy pokazywali żeby dać na gume...:crossy: :crossy:

Dobra przejdźmy do rzeczy.

Motocykl ma ogromny zapas mocy. Musze przyznać, że nie odkręciłem nawet połowy gazu a jezdziłem dobre 3 godziny!!! Fotek z akcji (jeszcze) nie ma, ale to już niedługo:)

 

FOTY: (dwie ale zawsze coś)

http://www.bikepics.com/pictures/686559/

http://www.bikepics.com/pictures/686551/

 

PS. Jeśli chcecie to wpadajcie do NAS!! Chętnie dam się przejechać... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...