Skocz do zawartości

Ducati GT1000 propozycja na rok 2007


Rekomendowane odpowiedzi

e, jakoś im nie poszło... ten sport 1000 - również retro - jest znacznie ładniejszy. a tu siakoś ten błotnik z tyłu kompletnie nie teges

zdecydowanie ładniejsze jak dla mnie sporty w stylu retro potrafią budować brytyjczycy - taki na przykład norton commando 961 ss jest po prostu perfekcyjny w każdym calu - nie ma żadnego "odstającego" od całości elementu, jednocześnie jest i nowoczesnym otocyklem, i fantastycznym nawiązaniem do stylu sprzed lat

aż sobie zamarzyłem o takim :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

sprzęty retro czy cofee racery są fajne tylko trzeba się z nimi zaprzyjaźnić

Na początku i dla mnie wyglądały co najmniej dziwnie i tak jak Dominik popkazywał z tych najlepszych lat (mi np skojarzył się z moja pierwszą maszynką Jawą 350 TS Sport :biggrin: ) ale z biegiem czasu stają sie co najmniej przyjemne dla oka.

Są jeszcze inne ciekawostki np. http://www.ducati.com/heritage/anni00/fotostoria.jhtml gdzie można powiedzieć, łączą się różne style.

pozdrawiam,

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie wymiękkaj pod wpływem większości :biggrin: Jes śliczny, oldskulowy :biggrin: i TYLKO DLA ZNAWCÓW, profani będą kręcili nochalami ale co oni wiedzą :biggrin:

Nie wymiękam :biggrin: zawsze i wszędzie głoszę chwałę włoszczyzny :biggrin:

 

Nie prawda http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=724393 :bigrazz:

 

Jasne, jasne :biggrin:

No, ale to chyba nie jest GT 1000, nie?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.voxan.com/voxan/gamme_charade.asp a to inne wloskie cudenko :biggrin:

 

To cudeńko ma z Włochami tyle wspólnego, że Włochy graniczą z Francją bo jesy francuskie.

Swoją drogą ciekawe czy oni sami robią silniki czy montują czyjeś. Oby nie był to sprzęt zrobiony jakich samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym obleśnym GT

No wiesz co? Obleśnym??? Jesteś bezlitosny...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak na mój gust :buttrock: , wiem że de gustibus non est disputandum.

Czyli jednak warto było wrzucić ten wątek bo to moto wzbudziło tak skrajne reakcje jak ta Bimota z wahaczem z przodu. (Nie pamietam nazwy)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny...

Ktoś wspomniał o Voxan-ach. Jako, że lubię jeździć niekoniecznie asfaltem, podoba mi się ten: http://www.voxan.com/voxan/gamme_scrambler_c.asp

hikor

PS. Obydwa te motocykle zaspokoiłyby na długo moją chęć na cokolwiek innego :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
no nie to jest MH900 - który nie był chyba produkowany - ale nie jestem pewiendorzuciłem go tylko jako ciekawostkę

 

Nie no MH900 jest produkowany, niedawno nawet któryś z kolegów forumowiczów kupował, bodajże w Stanach czy Kanadzie, nie pamiętam teraz. Kolekcjonerski kąsek.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...