Skocz do zawartości

Red Bull X-fighters 2006


Red Bull X-fighters  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak myslicie kto wygra Red Bull'a 2006 ??

    • Nate Adams
      6
    • Fredrik Johansson
      0
    • Robbie Maddison
      1
    • Travis Pastrana
      64
    • Libor Podmol
      1
    • Mat Rebeaud
      1
    • Ronnie Renner
      3
    • Eigo Sato
      0
    • Dani Torres
      0
    • Andre Villa
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej podobała mi się jazda Nate'a, pokazał lepsze triki, no ale Travis ma zawsze bliżej zwycięstwa.

Czasami mam takie wrażenie, że obojętnie co by pokazał Travis i tak by wygrał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem na polsacie, zawody fajne, ale tak spier****** przez tych komentatorów. Bez przerwy gadali, nie było nawet słychać dźwięku motocykli, muzyki w tle, widowni. Nic! Jeszcze do tego udawali wielkich znawców a mylili się z trickami. Dla mnie oprawa fatalna, same zawody były ok. Ściągnałem sobie z emule relację z Madrytu 2003 (tam gdzie wygrał Kenny Bartram) - bez porównania, godzinny film bez komentatorów, wywiady z zawodnikami, podróże (np. na Ibize, jazda na skuterach wodnych). W niektórych momentach tego filmu normalnie mi włosy na rękach stawały, a wczoraj jakoś nie. Tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy panowie w ogóle piszecie!! Pastrana robił to wszystko z tak olbrzymią precyzją i swoboda ze cała reszta była grubo za nim. no i ten jego zwyczajowy przejazd naokoło na pełnym gwizdku!! :D wymiękłem! :flesje: Jak on jechał to w kinie wszyscy oszaleli!!

Niesprawiedliwosc sedziów była ale co do drugiego i trzeciego miejsca.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pamiętam jak w tamtym roku oglądałem te zawody. W tym samym czasie na TVP2 (chyba) leciał film Polski chyba tytuł "Prywatne śledztwo". Obejrzałem to 2 :D

Wczoraj też troche pooglądałem :flesje:

Najlepszy trik to był superman i flinston

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak sie kogoś bierze do komentowania takich zawodów to powinien to być ktoś kto nie myli rock solida z no hand seat grab supermanem i tsunami z fender kissem.

 

No hand seat grab superman - muszę to zapamietać :D Tego whipa co tylnie koło szło przed przednim to chyba zrobił Dani Torres. W pierwszym momencie w ogóle nie wiedziałem co to za trik, myslałem, że się obrócił powietrzu, tylko, że 360 robi się inaczej.

Edytowane przez BArt_X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...