Skocz do zawartości

Warszawa 15.09.2006r.


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W rzeczy samej dawno nie było czegoś takiego jak forumowy browar/grill itp. Z mojej strony propozycja jest następująca:

 

Piątek 15.09.06 godz ~ 20.00 forumowy ochlej u bajkersów (obecnie Rock cafe?) ul. Racławicka ileś tam (nigdy nie pamiętam) na miejscu jest grill więc ciepłe zarcie też będzie można sobie zaaplikować, w razie czego blisko jest świetna pizzeria z której dowożą placki do knajpy :icon_mrgreen:

 

Co wy na to?

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy weekend odbywa się Mototarg, tak więc z ochlajem w piątkowy wieczór może być problem. No chyba że przez ochlaj rozumiesz wypicie 2-3 piw/tymbarków. :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q*wa, akurat ten piątek sobie wymyślili, kiedy muszę w pizdu lecieć służbowo do ZSRR... :icon_mrgreen:

 

Chwalisz sie czy zalisz??

 

Sory, ale ktorys raz chwalisz sie swoimi koneksjami/wyjazdami/okolicznosciami Twojej pracy jakbys szukal poklasku :/

 

Troche to zalosne ;) , chyba, ze robisz to nieswiadomie, wiec zwracam Ci grzecznie uwage jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy weekend odbywa się Mototarg, tak więc z ochlajem w piątkowy wieczór może być problem. No chyba że przez ochlaj rozumiesz wypicie 2-3 piw/tymbarków. ;)

 

 

W bajkersach zaliczyć klasyczną najebkę a rano kefirek i na bajzel bydłowozem, na bajzlu kolejnych pare browarów, moze ktoś się trafi do obicia ryja... :icon_mrgreen:

 

Miklas, nie zrzędź bo od zrzędzenia są Dzady, organizuj sobie jakoś czas aby jutro przytransportować do bajkersów swoje owłosione dupsko :notworthy:

Edytowane przez DZIADU

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bajkersach zaliczyć klasyczną najebkę a rano kefirek i na bajzel bydłowozem, na bajzlu kolejnych pare browarów, moze ktoś się trafi do obicia ryja... :D

Ja zapewne będę chciał polansować się na bajzlu bandziorkiem :flesje: , tak więc wojaże taryfą raczej odpadają, ale - o ile nic mi nie stanie na przeszkodzie - nie omieszkam zajrzeć do d. Bikersów i wychylić czegoś bezalkoholowego. :smile:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalisz sie czy zalisz??

 

Sory, ale ktorys raz chwalisz sie swoimi koneksjami/wyjazdami/okolicznosciami Twojej pracy jakbys szukal poklasku :/

 

Troche to zalosne :flesje: , chyba, ze robisz to nieswiadomie, wiec zwracam Ci grzecznie uwage jak to wyglada.

 

Grzecznie dziękuję. Nie wpadłbym na to, że można coś takiego odebrać jako chwalenie, po prostu żałuję, że mnie nie będzie w tym sympatycznym miejscu w piątek i cholernie mi się nie chce jechać na ciężki wyjazd. W dupie mam poklask i co kto sobie myśli o mojej pracy i nie przypominam sobie żebym się czymkolwiek z tym związanym chwalił, bo i nie ma czym - ale jak widać meandry umysłu niektórych 4umowiczów są niezgłębione...

Tak czy inaczej miłej zabawy :D

Edytowane przez osito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...