Skocz do zawartości

Co po xj600s - na co zmieniliście wspaniałą xj 600s!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie co kupiliscie po xj 600s i dlaczego? Bo nie wiem co robić zmieniac czy nie. Jak dla mnie to tylko przeszkadzja słabe hamulce (jedna tarcza moj model jest z 1994r.) i troche miekka, gumowa rama gdy jest obciązony kuframi i pasazeram, a pozatym same plusy. poradzcie bo sam nie wiem.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamieniłem na rower :clap: Po sprzedaży XJ jestem na etapie poszukiwań nowego sprzętu. Niby w Diversionce jest wszystko OK, bo mocy ma w miare wystarczająco, mało pali, tania w utzrymaniu itd., ale jest to straszliwie nudny motocykl :) Jeden z nudniejszych na jakich jeździłem... Miałem go 3 miesiące, zrobiłem na nim 8 tys. km. i niby wszystko było OK a jednak brakowało mu czegoś... charakteru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem również XJ z '94. zmieniłem na FZS 600 Fazer i nie żałuję, mocy więcej (pochodna TCata), heble z R1 (starej) i gitara. zastanawiałem się jeszcze nad SV 650 (porównywalne moto, zalecam wersję "S"). jechałem oglądać FZS i SV (w takiej kolejności) i jak zobaczyłem FZS to dalej nie chciało mi się jechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nikt nie zamienia xj na inny moto, oprócz oczywiście kolegów powyzej. hmmm ciekawe !!!!!!!!!!!

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat już był, nawet na tym forum - poszukaj, znajdziesz więcej odpowiedzi

na przykład o ile pamiętam moje tłumaczenie, dlaczego kupiłem po xj-cie to, co widnieje w sigu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie co kupiliscie po xj 600s i dlaczego? Bo nie wiem co robić zmieniac czy nie. Jak dla mnie to tylko przeszkadzja słabe hamulce (jedna tarcza moj model jest z 1994r.) i troche miekka, gumowa rama gdy jest obciązony kuframi i pasazeram, a pozatym same plusy. poradzcie bo sam nie wiem.

Strzałka :clap:

Ja też miałem XJ-600 z 94. Była super i gdyby nie wiek to pewnie śmigałbnym ze dwa sezony dłużej. Później kupiłem FZS 600 ale niestety po dwóch sezonach sprzedałem go bo jakoś mi nie leżał...i tak kupiłem Triumph Sprint ST :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandita jeżeli już, to tylko 1200. Nie odczujesz dużej różnicy po przesiadce z XJ na B6. Bandit może i ma troche więcej kucyków ale "u góry". Na elastycznośc nie ma zbyt wielkiej różnicy. Natomiast B12 to nie zła lokomotywa :icon_mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja co prawda miałem starą XJ 600, rocznik 1987 (nawet bardziej mi sie podobała od Diversion) i zmieniłem też na X, tylko, że 11 ;) - zgadnijcie dlaczego ? :icon_mrgreen: ?

Brałem pod uwagę wszystkie duże nakedy (fazer, hornet, B12, SpeedTriple, XJR), a X 11 tak mi się przypadkiem nawinął, co prawda kupiłem inny egzemplarz niż ten, który mnie zainspirował - jak na razie innego nie chcę.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem Diversion przez trzy sezony.

 

Byl to rocznik 1992 i po sprzedaży zakupiłem GSXR 750W, bo chciałem w plastiku posmakować.

 

Niestety motocykl, a raczej jego przeznaczenie w ogóle nie przypadło mi do gustu - nie mój stajl.

 

Pojeździłem 6 miesięcy i sprzedałem, zeby znowu szukać poczciwej XJ 600 :icon_mrgreen:

 

 

 

Niestety na rynku nie było nic wartego uwagi i nastąpiła przerwa w motocyklowaniu. Później zakupiłem fazera 600 i nie narzekam. To taka jakby młodsza siostra XJ, ale o niebo niebo lepsza pod każdym względem ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...