Skocz do zawartości

DOPASUJCIE MOTOR DO MNIE:)


lr1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wam za wasze wypowiedzi. W takim razie mam pytanko. Co można kupić ciekawego za około 15000. moje gabaryty już opisywałem wcześniej i wspominałem również że interesuje mnie raczej motorek z kardanem. podajcie mi jakieś konkretne przykłady, żebym mógł sobie w necie popatrzeć na zdjęcia tych maszyn i mógł się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm - wiec ja musze budzic rozbawienie na ulicach jezdzac na intruzie ze swoimi 198 cm wzrostu...

tylko jakos na swiatlach nikt mi nigdy nie dal poznac, ze wygladam komicznie, a wrecz przeciwnie - same pochlebne i zyczliwe komentarze, od "zajebisty sprzet" po "za ile taki motor?"...wiecie, moze i moje kolana stercza troszke wyzej niz powinny, moze i opor wiatru jest wiekszy, ale... so fuckin' what?:biggrin: skoro czerpie ogromna radosc z jazdy i nie mam zamairu rezygnowac z tego bo Bozia zapomniala zatrzymac miarki gdy dawala mi wzrost:) Dla oceny prezentuje 2 fotki - w czasie jazdy i na postoju - 2 osoby, ja i kumpel na takich samych intruzach, roznica wzrostu ok 20 cm (moze troszeczke mniej):

 

 

A zatem rozumiem, że to kolega ma postój na Warszawskiej w ciągu dnia... :bigrazz:

Czasem mijam tam dwa stojące intrudery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jezdze drag starem 650, mam 186cm wzrostu, pozycja za kierownica jak najbardziej wygodna

co do Twoich 198 cm to moglby byc problem - najlepiej pojezdzic poprzymierzac i wtedy sam stwierdzisz na czym najlepiej sie czujesz

a co do predkosci max to jechalem 145km/h, ale najlepsza dla tego silnika to 100-130 i wtedy motocykl tez malo pali ponizej 5litrow

 

pozdrawiam i udanych lowow :icon_mrgreen:

 

widze ze kolega z tej samej miejscowosci, jezeli jestes bardzo zainteresowany dragiem to mozemy sie ugadac i zobaczysz jak sie czujesz na moim sprzecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie moto, ale niestety za troszkę większą kasę ;)

Yamaha Midnight Star.

Kiera szeroka, pozwala ręce wyciągnąć, spacerówki daleko, nie trzeba nawet nic montowac do jazdy na gmolach.

Mówię to z perspektywy niziołka (166cm), ale jezeli ja tak to odczuwam (szczególnie w porównanu do XVS 1100), to taki wieżowiec powinien mieć też wygodniej.

Tyle, że ta kasa... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Z takim wzrostem powinieneś natychmiast zapomnieć o Drag Starach. :biggrin:

Od razu widać, że na żadnym nie siedziałeś, bo byś to czuł.

W ogóle uważam, że na każdym krążowniku będziesz wyglądał śmiesznie :buttrock:

Na dragstarze kolana będą ci się obijać o łokcie ;P

Lepszy pewnie byłby jakiś duży chopper. Rzuć okiem na zdjęcie w poście "świeżo zrobiony".

 

 

jak to śmiesznie??? tez mam 180 cm wzrostu i też podobają mi sie takie motorki. To dla kogo sa takie modele????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm - wiec ja musze budzic rozbawienie na ulicach jezdzac na intruzie ze swoimi 198 cm wzrostu...

tylko jakos na swiatlach nikt mi nigdy nie dal poznac, ze wygladam komicznie, a wrecz przeciwnie - same pochlebne i zyczliwe komentarze, od "zajebisty sprzet" po "za ile taki motor?"...wiecie, moze i moje kolana stercza troszke wyzej niz powinny, moze i opor wiatru jest wiekszy, ale... so fuckin' what?:) skoro czerpie ogromna radosc z jazdy i nie mam zamairu rezygnowac z tego bo Bozia zapomniala zatrzymac miarki gdy dawala mi wzrost:) Dla oceny prezentuje 2 fotki - w czasie jazdy i na postoju - 2 osoby, ja i kumpel na takich samych intruzach, roznica wzrostu ok 20 cm (moze troszeczke mniej):

 

zdjecie I

 

zdjecie II

Sory za jakosc - w nieprzyjemnych warunkach atmosferycznych byly robione:)

Co do kolegi to - polecalbym cruisera, bo sa ladniejsze - indywidualna opinia:)

Drag star moze i maly, ale po przejazdze Maruda zdecydowanie wybralbym draga - jakos mi maruder nie lezy zupelnie. Nigdy tez nie siedzialem na Shadow VT 750, ale wizualnie to moim zdaniem bije i draga i maraudera, ale dopiero chyba po 2004 ma kardan, prawda?

 

 

 

Sorry za offtop ... ale sporo jest głosów, że integrale czy szczękowce są "be" na czopery czy cruisery...

Osobiście uważam że zdjęcia kolegi temu całkowicie zaprzeczają. Można wyglądać naprawdę kozacko :P (a woda nie nap..... Cię po ryju... :icon_mrgreen: )

 

Pozdrawiam serdecznie i przepraszam jeszcze raz za offtopa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...