Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

Zapłon?Moze mi ktos powiedziec cos o tym WR'aku?

http://allegro.pl/item129126767_husqvarna_wr_250_igla_.html

 

Powiem tylko że fatalnie wyglada ta lampaa to dlatego ze jest w złym miejscu zamontowana!

Ale moto na pierwszy rzut oka ładnie sie prezentuje!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma auto dekompresator ma nowe koło zapłonowe bo wczesniej były z nim problemy zachowuje sie jak trup nic zero odezwu nie strzeli z nic nawet ani w tłumik ani w gaznik ciagałem za samochodem na linie (fajne wrazenia) ale nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh wiem oco chodzi. Mam wre125 juz jakoś poltora miesiaca nie smigam i to z powodu naprawde ktory mozna by załatwic w tydzien dwa max. Mianowicie tryby od wałka wyrownowazajacego sie rozwaliły bo poszła sprezynka od zmieniacza biegow a zeby było tego mało to tylny amor musiałem oddac do regeneracji bo sztyca była zardzewiała i niszczyła uszczelniacz a ze facet nie ma narzędzi żeby ja oszlifować i na nowo nachromować to musze teraz czekać na nowa.W środe może do niego przyjdą części czyli w piątek na 10% będe jeździł ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabyłem huske TE410. poskładałem i dziś z rana odpaliłem :buttrock: tak to códownie jeździ :icon_mrgreen: odrazu sie zakochałem w tym motorku :biggrin: aż nie moge sie doczekać powrotu ze szkoły bo wtedy lece na teren :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłon?Moze mi ktos powiedziec cos o tym WR'aku?

http://allegro.pl/item129126767_husqvarna_wr_250_igla_.html

 

 

Moim zdaniem to jest naprawde zniszczony motor. A pozatym rocznik 95, przecież ona ma 11 lat i za taką kase naprawde nie kupiłbym za ok 6000, 7000 zł można kupić coś ładnego, a nie takiego trupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wszystko jest jak nalzy to powiedz mi jaka jest swieca po tych całych zmaganiach kopaniach itp itd.. zapewne jest czarna jak smoła i zaprana olejem. Zmien swiece :biggrin: ile razy miałem tak ze moto maiskre, paliwo itp itd a nie pali. Po wymianie swiecy okazało sie ze iskra była poprostu za słaba... A jak nie to zapłon masz padniety. no innej mozliwosci nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzyknij jej paliwo ze strzykawki wprost do cylindra(tylko z umiarem), szybko zakreć świece i kop. Jak nawet nie pierdnie to znaczy że masz problem z iskrą i tak jak pisał Gawron spróbuj zmienić świece a jak to nie pomoże to zmniejsz odstęp na elektodach na grubość paznokcia.

Edytowane przez DEAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...