Skocz do zawartości

honda gold wing


Rekomendowane odpowiedzi

witam

jedno pytanie czy honda gold wing z 1988 roku z przebiegiem 20 000 kil. za okolo 15000 zł wersja amerykańska jest warta tych pieniedzy (pewno tak) . i najważniejsze czy w ogóle warto kupować tak leciwy sprzęt . pozdro dla wszystkich motonitów :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jedno pytanie czy honda gold wing z 1988 roku z przebiegiem 20 000 kil. za okolo 15000 zł wersja amerykańska jest warta tych pieniedzy (pewno tak) . i najważniejsze czy w ogóle warto kupować tak leciwy sprzęt . pozdro dla wszystkich motonitów :icon_question:

 

Jakim kurde cudem 18-sto letni Goldwing może mieć 20000 km przebiegu? Jak?

No JAK? :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by koś tylko wypychał ten motocykl z garażu i wstawiał spowrotem to by nim za tyle lat więcej km zrobił. :icon_question: Ja mam swój motocykl 3 sezon a nawinąłem 20000 mil. A wcale rewelacyjnie dużo nie jeżdże. A GL nie kupuje się po to aby stał w garażu. Jak sam typ motocykla wskazuje - do turystyki. Ten przebieg to chyba bliżej 200000 km - ktoś zapomniał o zerze na końcu. :icon_exclaim:

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przebieg taki mały bo to maszynka niby pokazowa dla potrzeb salonu wiecie jazdy próbne dle klientów

ale ile w tym prawdy chyba tylko bozia wie heheh

pozdro ;)

Jakoś mimo wszystko nie chce się wierzyć. Najlepiej się przejechać (jak to możliwe z mechanikiem Hondy) i zobaczyć moto na własne oczy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i najważniejsze czy w ogóle warto kupować tak leciwy sprzęt . pozdro dla wszystkich motonitów :(

Jak zsiadam z kanapy i spoglądam w lustro - nie mogę się nadziwić, co ja taki uchachany. Oj warto. W zeszłym roku nabyłem GL1100 z 1980 i jestem happy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...

...fakt, Goldasy latają śmiało po 500 000 km, jeżeli są dbane i mają na czas robiony serwis. Jeździłem 1200 przez 3 sezony, teraz jeżdżę 1500 i nie ma mowy o zmianie na inną markę...

 

...190 000 wygląda na autentyczny przebieg...jak widzę ogłoszenia z przebiegiem 35 000 w 10 letnim Goldasie, to już nawet śmiać się nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniki nie wysilone, no i użytkownicy to w większości przypadków majętni ludzie, raczej ustatkowani, więc sprzęty raczej nie katowane

jeśli to była jakaś testówka to było wręcz odwrotnie :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak o "testówce" moglibyśmy mówić, gdyby chodziło o 1800 z 2008 - no może 2007 roku, bo Goldasy niejednokrotnie po 2 - 3 lata "kurzą się" w salonach, ale nie uwierzę, że ktoś - nawet w tak egzotycznym świecie jak USA trzymał model 1500 w salonie, jak w 2000 roku skończyła się jego produkcja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...