Skocz do zawartości

Zapraszamy enduromaniakow do wspolnej jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

:icon_question: :icon_exclaim:

Kolego a Ty z jakiej bajki jestes, ze na oczy krolewne widziales - chyba sniezke hihi a krasnoludki tez byly ?!? A tak powaznie to rusz tylek i wsiadaj na sprzeta to moze i osobiscie pogadasz z jakas ksiezniczka :icon_razz:

Ehehe:D ja chcialem poprostu byc mily:D:P hehe bajek juz dawno nie ogladam ale tak na marginesie przydalaby sie jakas ksiezniczka z bajki:D a co do tego ruszania tylka to wlasnie co zszedlem z motoru i prawie nog nie czuje a rece mi odpadaja:P przyjechalem na chate caly czarny(taki bambo hehe) niezle blotko na trasie(rzeke przejezdzalem:D) a na koniec wjezdzam na ogrud i dostalem zrypy od sasiada ze zaglosno mi motor chodzi:) olac go;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehe:D ja chcialem poprostu byc mily:D:P hehe bajek juz dawno nie ogladam ale tak na marginesie przydalaby sie jakas ksiezniczka z bajki:D a co do tego ruszania tylka to wlasnie co zszedlem z motoru i prawie nog nie czuje a rece mi odpadaja:P przyjechalem na chate caly czarny(taki bambo hehe) niezle blotko na trasie(rzeke przejezdzalem:D) a na koniec wjezdzam na ogrud i dostalem zrypy od sasiada ze zaglosno mi motor chodzi:) olac go;)

Ksiezniczki kolego szukasz hmmm to chyba nie ten adres, moze tak na sympatie wskoczysz i tam cosik znajdzisz - tylko male szanse, ze bedzie zapalona motocyklistka, no chyba, ze jako "plecaczek". Ja tez tak zaczynalam, ale znudzilo mi sie siedzenie z tylu hihi i postanowilam sama poczuc ta frajde. Wiec zycze powodzenia w szukaniu, a na razie ... wiecej takich blotnych kapieli na trasie.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w niedziele super pasuje...jak bede jechal z Gniezna to moge zachaczyc o Kozieglowy i razem podskoczymy do Kuźni

Przykro mi bardzo - w ten weekend nas nie ma w P-niu :o(((( Tylko nie zapominaj kolego, ze my nie mamy zarejestrowanych sprzetow, wiec tylko trasa szuterkami wchodzi w gre !!! Moze nastepny weekend uda sie cos zorganizowac ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mimo - delikatnie mowiac niesprzyjajacej pogody - czytaj lalo jak z cebra - postanowilysmy troszke odswiezyc maszynki. Dotarlysmy w okolice Dziewiczej Gory. Niestety ... latanie po tym terenie jest juz znacznie utrudnione. Mieszkancy lacznie z Panem straznikiem lesnym maja juz "nas" - czytaj motocyklistow - serdecznie dosc. Spotkanie z owym strozem lesnej przyrody o malo nieskonczylo sie mandacikiem. Jednak mile slowka i serdeczny usmieszek, delikatnie pomogly uniknac nieprzyjemnych konsekwencji. Jednak nie ominela nas porzadna "zjebka" ... i kategoryczny zakaz jazdy w te okolice. Wiec koledzy nie draznijcie "lwa" i omijajcie te tereny wielkim lukiem, bo jak kazdemu bedziemy naciskac na odcisk to za chwile w Polsce skonczy sie enduro ... tak jak to ma miejsce np w niemieckich lasach - wartosc mandacikow skutecznie zniecheca do jazdy po zakazanych terenach. Wiec pomozmy sobie wszyscy jesli chcemy nadal w praktyce korzystac z naszych pasji !

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec pomozmy sobie wszyscy jesli chcemy nadal w praktyce korzystac z naszych pasji !

Pozdr

swiete slowa malo kto o tym pamieta,

z drugiej strony jest tak ze cos jest zakazane troche bardziej smakuje,

ja musialem rok bez prawa jazdy jezdzic i za kazdym razem jak wyjezdzalem to cykorek był.

w kazdym razie wy dziewczyny i macie latwiej w mandatach , ja na 100% bym dostał, ale przecież

my w innych kwestaiach mamy łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiete slowa malo kto o tym pamieta,

z drugiej strony jest tak ze cos jest zakazane troche bardziej smakuje,

ja musialem rok bez prawa jazdy jezdzic i za kazdym razem jak wyjezdzalem to cykorek był.

w kazdym razie wy dziewczyny i macie latwiej w mandatach , ja na 100% bym dostał, ale przecież

my w innych kwestaiach mamy łatwiej :icon_arrow:

Dzieki za poparcie :icon_twisted:

Nie watpie ... baaa ... nawet jestem pewna, ze gdyby byl to facet dostal by mandacik, bo Pan straznik jest przeczulony a nawet jak nas zobaczyl sadzil, ze jest to jeden z jezdzacych tam gosci - na ktorego on poluje - bo niezle zalazl mu za skore. Ale po sciagnieciu kaskow, lekko sposcil z tonu ... :o)

A przepraszam ... w jakich kwestiach Panowie maja latwiej ... ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja tu widze ze dziewczyny wymiataja w tym temacie heh baje a najlepsze jest ze simigaja na crosach tak jak ja a wiec ;) wielkie pozdro dla nich i sukcesow z pojemnosciami sfych blotnych lotopirzy

 

a tak serio to mam pytanie mam dziewczyne ktora tez sie zarazila tym blotnym sportem o demnie i chce zakupic crosika co prawda jest niezbyt wysoka :icon_twisted: i jest drobnej postawy proponuje jej 80 ale widze ze wy zaczynacie od 125 a wiec moze tez da rade tylkoz e jest pewien problem bo nacisniecie sprzegla i wlaczenie biegu to juz zadluzo czynnosci na raz ale nie odrazu krakow zbudowano :icon_arrow: a wiec jak sadzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja tu widze ze dziewczyny wymiataja w tym temacie heh baje a najlepsze jest ze simigaja na crosach tak jak ja a wiec ;) wielkie pozdro dla nich i sukcesow z pojemnosciami sfych blotnych lotopirzy

 

a tak serio to mam pytanie mam dziewczyne ktora tez sie zarazila tym blotnym sportem o demnie i chce zakupic crosika co prawda jest niezbyt wysoka :icon_twisted: i jest drobnej postawy proponuje jej 80 ale widze ze wy zaczynacie od 125 a wiec moze tez da rade tylkoz e jest pewien problem bo nacisniecie sprzegla i wlaczenie biegu to juz zadluzo czynnosci na raz ale nie odrazu krakow zbudowano :icon_arrow: a wiec jak sadzicie

Witam!

Racja - nie od razu Rzym zbudowano. Szczerze mowiac to ja sie zarazilam od kolegow jezdzacych wiekszymi maszynkami i oni polecili mi 125 jak na paczatek. Potem wciagnelam w to kolezanki i ekipe mamy. Sadze, ze dziewczyne masz w podobnym wieku co Ty wiec ma jeszcze male doswiadczenie, my juz "stare dupy" jestesmy wiec sobie poradzilysmy. Ja proponuje dla niej enduro 125 i na pewno da rade. Grunt to dobry i majacy cierpliwosc nauczyciel a reszta sama przyjdzie. Choc ja musze powiedziec, ze uczylam sie patrzac jak chlopaki jezdza i samo przyszlo ... Hehe a teraz nie zamienilabym tej pasji na zadna inna ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mimo - delikatnie mowiac niesprzyjajacej pogody - czytaj lalo jak z cebra - postanowilysmy troszke odswiezyc maszynki. Dotarlysmy w okolice Dziewiczej Gory. Niestety ... latanie po tym terenie jest juz znacznie utrudnione. Mieszkancy lacznie z Panem straznikiem lesnym maja juz "nas" - czytaj motocyklistow - serdecznie dosc. Spotkanie z owym strozem lesnej przyrody o malo nieskonczylo sie mandacikiem. Jednak mile slowka i serdeczny usmieszek, delikatnie pomogly uniknac nieprzyjemnych konsekwencji. Jednak nie ominela nas porzadna "zjebka" ... i kategoryczny zakaz jazdy w te okolice. Wiec koledzy nie draznijcie "lwa" i omijajcie te tereny wielkim lukiem, bo jak kazdemu bedziemy naciskac na odcisk to za chwile w Polsce skonczy sie enduro ... tak jak to ma miejsce np w niemieckich lasach - wartosc mandacikow skutecznie zniecheca do jazdy po zakazanych terenach. Wiec pomozmy sobie wszyscy jesli chcemy nadal w praktyce korzystac z naszych pasji !

Pozdr

 

a jak was zlapal ten ledniczy? nie dalo rady zawrocic i odjechac? przeciez na tych gorkach by was nie gonil... ;)

 

jak macie tam tkie problemy z jazda to kolejny argument zeby wybrac sie w koncy na biedrucho w weekend :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...