Skocz do zawartości

Zapraszamy enduromaniakow do wspolnej jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od czerwca smiegam sobie z kolezanka na naszych maszynkach po podpoznanskich lasach i lakach, jak ktos ma ochote dolaczyc do nas to serdecznie zapraszamy.

Pozdr

P.S. Przystojni chlopcy mile widziani :P

szkoda ze tak daleko,

chetnie bym dołączył..

jeszcze nie widzialem na żywo dziewczyny na enduro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dokladnie to maszynki nasze "sypiaja" w Kozieglowach kolo P-nia. Tam sa naprawde super terenki do jazdy. Szuterkami mozna dojechac nad jeziorka Kowalskie a dla bardziej chetnych przygod i do Biedruska na poligon. Wiec jesli masz ochote dolaczyc do nas - daj znac. Szkoda, ze tak malo facetow ma ochote posmigac z dziewczynami :o( chyba sie nie boicie, ze jestesmy lepsze od Was hihi ?!? A tak powaznie to jeszcze pare lat temu bylo to nie do pomyslenia, ale kochani Panowie czasy sie zmieniaja my tez chcemy sie wyszalec, a deska do prasowania czy gary to nie to co "tygryski lubia najbardziej" ;o) Ostra jazda dzis jest w cenie, a endurko to super sprawa ... nieprawdaz ?!?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kolego nikt nie powiedzial, ze jestesmy mistrzyniami, w koncu to meska dyscyplina, ale przynajmniej jak upadniemy nie placzemy, ze paznokiec nam sie zlamal i boli kolanko, tylko brudne, zmeczone i spocone wstajemy i smigamy dalej, a skoro tam jezdzisz to lepiej pokazalbys nam co Ty potrafisz, moze sie czegos nauczymy od Ciebie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kolego nikt nie powiedzial, ze jestesmy mistrzyniami, w koncu to meska dyscyplina, ale przynajmniej jak upadniemy nie placzemy, ze paznokiec nam sie zlamal i boli kolanko, tylko brudne, zmeczone i spocone wstajemy i smigamy dalej, a skoro tam jezdzisz to lepiej pokazalbys nam co Ty potrafisz, moze sie czegos nauczymy od Ciebie

OK!! szacunek za wytrawalość :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ja jeszcze nie spotkałem kobiety jeżdżącej na enduro po terenie :clap: Zresztą w mojej miejscowości jeżdżąc w okolicznych lasach to jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się spotkać kogoś na motorku typu enduro/cross,a juz troche czasu jeżdże.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...