Skocz do zawartości

Zapraszamy enduromaniakow do wspolnej jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

a jak was zlapal ten ledniczy? nie dalo rady zawrocic i odjechac? przeciez na tych gorkach by was nie gonil... ;)

 

jak macie tam tkie problemy z jazda to kolejny argument zeby wybrac sie w koncy na biedrucho w weekend :icon_twisted:

Jak znajdziemy czas to na pewno sie wybierzemy na Biedrucho, bo juz sie umawialysmy z jednym kolega z naszych terenow i nas poprowadzi, bo trasy nie znamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak was zlapal ten ledniczy? nie dalo rady zawrocic i odjechac? przeciez na tych gorkach by was nie gonil... ;)

 

 

Na górkach może i by nie dogonił - generalnie to same się grzecznie zatrzymałyśmy, bo chciałyśmy być KURTURARNE :icon_twisted: - ale na nic to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i.... o miejsce siedzace w autobusie....:wink:

z tym miejscem siedzacym w autobusie to bym polemizowala ... no jak kobieta slaba istota ma stac a facet siedziec, a jak jest w ciazy to juz w ogole ... zreszta nie jezdze autobusami, ale jestem pewna, ze wiekszosc Panow to gentelmeni i maja jakis szacunek do kobiet :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym miejscem siedzacym w autobusie to bym polemizowala ... no jak kobieta slaba istota ma stac a facet siedziec, a jak jest w ciazy to juz w ogole ... zreszta nie jezdze autobusami, ale jestem pewna, ze wiekszosc Panow to gentelmeni i maja jakis szacunek do kobiet

hehe no to wiadomo :flesje: ale kiedys jadac busem do szkoly (ja stałem zeby nie było) na przystanku wsaidal jakas baba i drze sie na caly autobus

-" Czy znajdzie sie tu jakis dzentelmen ??!!" a no to odpowiedzial jej lekko

zawiany gosc

-"wolne miejsca sa tylko dzentelmenow brak !!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...