Skocz do zawartości

Zapraszamy enduromaniakow do wspolnej jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze imponuja Ci tylko duze maszyny ... i ktos kto zaczyna od 125 nie jest godzien ... Prosze, prosze ... a myslisz, ze nie dam rady ... moze i bede zes*ana ze strachu zasiadajac na takiej maszynce, ale mam troche wyobrazni i jezdzacych kolegow, wiec "nic co ludzkie nie jest mi obce" Kazdy chyba musi od czego zaczac - wiec prosze sie nie nabijac :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ależ ja nawet nie miałem procenta myśli o nabijaniu. Ja podziwiam, że w ogóle są takie fajne panny na świecie. :clap:

A wspomniałem o EXC, bo to musi być piękny widok, kiedy kobitka dosiada taki sprzęt.

Edytowane przez Baron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dać pani spróbować EXC 520. :flesje:

Nie taki straszny diabeł jak go malują ;) Od 3 dni jeżdże crossem (ktm exc 520, a wcześniej wogle nie jeździłem moto) i to pożyczonym od kumpla i jak narazie tylko 1 gleba zaliczona :clap: Już czuję, że na przyszły sezon coś sobie sprawie własnego bo taka jazda na prawde wkręca :D

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro i bezpieczniejsze (tak mi się wydaje :clap: ) bo człowiekowi nie wyleci "przed nos" jakiś frustrat wracający z pracy samochodem i ma się ten kontakt z przyrodą (szczególnie jak się glebe zaliczy :flesje: ) Tak, że ;) dla pań jeżdżacych endurakami/crossami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w tę niedzielę się wyrobię, bo mam jakieś wyjazdy poza P-n, ale może w wolny wtorek?

pzdr

 

Ja rowniez wyjezdzam poza P-an, jade do rodzinnego domciu do O-wa, ale moze we wtorek dam rade powrocic na poznanska ziemie to z checia posmigam z takim trenerem ;) bylebys mnie kolego za bardzo nie odstawial :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę - tak czytam, czytam i wywnioskowałam że wreszcie koleżanka się zarejestrowała na forum ;)

 

Kolega, który pisał że sobie śmiga codziennie wieczorkiem po koziegłowach - normalnie nas "buja" :D jeżdże i wypatruję "ani widu ani słychu" hm... trzeba się konkretnie umówić - niestety jutro swoją kawkę odstawiam do "doktorka" bo wczoraj odpaliła na ssaniu a po jego zamknięciu motorek sam się nakręcał jak nienormalny a przy odkęcaniu manetki się dławił - gdzieś dostaje lewe powietrze i trzeba temu zaradzić - ale zrobię wszystko żeby we wtorek można było pośmigać

 

Na marginesie - w zeszły weekend tj, 06.08 byłyśmy w Obornikach - pogoda deszczowa, ale przez to większe wrażenia - zawodnicy w kolorach ziemi - jedynie "pierwszy" jakoś wyglądał na starcie - ale potem i tak zrównał się z resztą zawodników :flesje:

 

W każdym razie byłyśmy tam jako "widownia", ale będzie trzeba spróbować pojeździć na torze :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...