Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chodzi Co o radiostację (ten maszt), który jest w okolicy Magdalenki pod Wawą? Bo tam faktycznie jest tor, ale bliżej Piaseczna to nie kojarzę... podrzuć jakieś bliższe namiary albo współrzędne GPS, to zobaczę na mapie. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o ten maszt mi chodzi

współrzędne toru:

+52°3'52.00, +20°53'58.10

 

W sobotę była nieprzejezdna ul. Wojska Polskiego we Władysławowie więc pojechałem Słoneczną dalej aż do tych ostatnich świateł przed Al. Krakowską i tamtędy dojechałem od strony szkoły ulicą rolną.



Aaa wiesz co jeszcze mi się przypomniało że zaraz obok Piaseczna w Gołkowie jest taki teren przy starej cegielni - niby niewielki ale tam też można trochę poskakać i polatać po lesie.

współrzędne:

+52° 3' 1.84, +20° 58' 9.59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki uprzejmości Krzycha Balzaca, wklejam filmiki z naszej wyprawy pod ruską granicę tam i z powrotem pękło ok 400 km, jazda była od 10 rano do 1.30 w nocy, z małą przerwą na mniam mniam...

 

 

 

 

 

ja tam miałem małą śmieszną glebę, z powodu asfaltowo - terenowych opon, i braku rozumu, teraz mój motocykl niezbyt lekki, ale za to Ducati ( hehe znaczy Cagiva z silnikiem Ducati), ma odpowiednią wysokość oraz zestaw opon...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

1) tak, pod Mostem sucho, ale lokacja totalnie awaryjne na zimę, bo mało miejsca i jak się trochę polata, to zaczynają wychodzić jakieś większe głazy, robi się nieprzyjemnie dla sprzętu

 

2) ja to ten na Kawie zielonej

 

3) wszystko w zwolnionym tempie z prostej przyczyny - większość ujęć kręcona 60 klatek/sekundę, więc fajnie wychodzą w zwolnieniu, a druga sprawa, że miałem mało materiału. Ale w sezonie będę dużo kręcił, także coś tam sklecę z zawodów strefowych itd. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pierwszy filmik z jazdy w terenie - szczerze mowiac zmeczylem sie troszke :)

 

 

 

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...