Skocz do zawartości

Kubica w F1!


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

patrząc na średnie prędkości przejazdu, maksymalne prędkości i całą adrenalię to muszę przyznać ze Robert ma jaja :)

i ogólnie to przyjemnie sie to oglądało a po wyjeżdzie z ostatniego pit stopa pomyślałem sobie w duchu, że 4 miejsce już mu zostanie chyba ze zdardzy sie cud i zdechnie fura Alonsa...udało się...zdechła...

Cieszy mnie również fakt, ze w przeciwieństwie do kaczorków i wielu innych niby światowych Polaków umie rozmawiać po angielsku...

jestem dumny z Roberta, zapracował sobie na to wszystko, zaczynał od zera i nikt go nie wkręcił.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem tylko start i widziałem jak wszedł 3 w pierwszy zakret..... wtedy wsiadłem na 2oo i pomknołem sobie.....jak wruciłem wła zyłem odrazu tv i co widze ze kubi własnie sobie dojezdza 3 :crossy: zajebiscie....pogratulowac mu:) ciekawi mnie jak szybko ferari go zakupi bo juz sie mu przygladaja :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno sie tak pozytywnie nie wzruszylem przed TV. Brawo Robert!!!!!!!!!!!! Nie myslalem ze doczekam czasu ze w F-1 bedzie scigal, i zajmowal premiowane miejsca rodak. A cos mi intuicja podpowiada ze to tylko preludium. I tego Kubicy i nam wszystkim zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że Kubica się wypiał na Polską arenę sportów motorowych i szalał za granicą. Inaczej to by teraz się mnstwo chętnych znalazło, żeby sobie przypisywać zasługi.....

 

Brawo Robert!!!!!

 

wypiął jak wypiął, miał przeciez jednego z największych sponsorów jeśli chodzi o carting. Z zwyciężał w stolicy cartingu we włoszech. W Polsce nie miał warunków, a tam znakomite.

 

A szczerze nie spodziewałem sie ze tak szybko stanie na podium. Zobaczymy jak będzie dalej. Ma ogromny talent i umiejetności, mam nadzieje że długo będzie jednym z najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, wygral dzieki temu ze alonso mial maly wybuch, aczkolwiek szkoda mi go, bo tak jak powiedzieli komentatorzy juz w koncówce wyscigu, bolidy renault rzadko kiedy dopadają usterki spowodowane uszkodzeniem silnika... po prostu pech. ja zycze schumiemu zeby wyprzedził alonso w ogolniej klasyfikacji i pieknie zakonczyl swoja kariere. jeszcze tylko 3 wyscigi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superrr!!!

 

Trzeba teraz wymyślać jakieś fajne rymowanki pochwalno-dziękczynne. Kibice pokazani w TV wyśpiewali tylko "Robert Kubica lalalalalala" :crossy: Bez inwencji.

 

Może 'Robert Kubica, jemu niestraszna żadna kierownica' ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, wygral dzieki temu ze alonso mial maly wybuch, aczkolwiek szkoda mi go, bo tak jak powiedzieli komentatorzy juz w koncówce wyscigu, bolidy renault rzadko kiedy dopadają usterki spowodowane uszkodzeniem silnika..

Na tym to przecież polega żeby wykorzystywać błędy innych, czy to właśnie wybuchający silnik, czy wyjazd w piach itp. Także jak dla mnie był trzeci nie "tylko dlatego", ale "aż dlatego". Wczoraj był po prostu lepszy.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radości to prawie kupe w majtach miałem :clap:

Mam nadzieję, że nasz wspaniały naród nie zniszczy go, jeśli pojedzie raz źle.

Oby 3 miejsce to było najgorsze, na którym się znajdzie :)

A szczerze, to nawet mi się nie śniło, że w tym sezonie wskoczy na podium. Marzyłem żeby zdobył punkty.

Teraz marzę, żeby zdobył ich więcej niż Heidfeld, choć to będzie trudne.

Trzymam za niego kciuki, bo to żbik jakich mało :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sie zacznie Kubicomania :clap: :( :clap: wszyscy bedziemy chodzic na gokarty itp :P

tak jak 'wszyscy' skakali na nartach jak byla Malyszomania :) w kazdym razie jestem z wysigu wiecej niz zadowolony. 3 miejsce w swym 3 starcie!!!!!!!!! cos pieknego!!!!!!!!!!! przez jakis czas nawet prowadzil!!! a startuje ich 22 :P

 

Jak w następnym wyścigu zajmie 4 miejsce, to się dowiemy w mediach, że "coś forma opada" itd. ...

dokladnie... :clap:

 

mysle ze w przyszlym sezonie kubica zdrowo namiesza, zwlaszcza ze odchodzi schummi... bedzie goraco :P

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że Kubica się wypiał na Polską arenę sportów motorowych i szalał za granicą. Inaczej to by teraz się mnstwo chętnych znalazło, żeby sobie przypisywać zasługi.....

 

Brawo Robert!!!!!

pewnie jakis PZMot lub inny Automobilklub Garwolinski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...