Skocz do zawartości

Wymiana oleju w lagach


Rekomendowane odpowiedzi

jakiej lepkości olej najlepiej wlać? czy zalecany 15W? czy syntetyczny byłby lepszy?

 

no i jak wymienić, bo serwisówki nie mam

 

na louis.de znalazłem " Gabel pro Holm: 411 CCM SAE 15W" - czyli 441ccm wchodzi na stronę?

Edytowane przez aciddrinker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Do swojej Hondy wlałem ATF(olej do automatycznych skrzyń biegów). Tak zresztą zalecała do wymiany instrukcja serwisowa. Jest ok. Lagi japończyków to podobne lub takie same konstrukcje, produkowane przez jednego, dwóch producentów, więc to co lejesz do Hondy raczej innemmu nie zaszkodzi.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojej Hondy wlałem ATF(olej do automatycznych skrzyń biegów). Tak zresztą zalecała do wymiany instrukcja serwisowa. Jest ok. Lagi japończyków to podobne lub takie same konstrukcje, produkowane przez jednego, dwóch producentów, więc to co lejesz do Hondy raczej innemmu nie zaszkodzi.

Pozdrawiam!

 

ATF laliśmy do takich motocykli ponad 30 lat temu a teraz jest duży wybór specjalnych płynów do amortyzatorów o różnej gęstości i tańszych niż dobry ATF.

Olej silnikowy używany był w latach 50 tych ubiegłego wieku.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motul kosztuje coś kole 4 dych, więc ten repsol drogi nie jest. Generalnie to się robi raz na ruski rok, więc te 3-4 dychy odżałować można. A jak serio Ci kasy szkoda to daj chociaż amortyzol.

 

Jak już doradzasz Amortyzol to podaj jego gęstość i napisz jak się będą zachowywały teleskopy na tym cuś.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...