Skocz do zawartości

Ile wyciągnie simek??


Michałek1992
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

OD kilku dni meczy mnie pytanie ile wyciąga simson.Wszyscy mowią ze 60-65 a wczoraj jechałem simsonem sr50 kumpla i nawinełem 80km/h (simsek bez zadnych przerobek (ich dziadka)).No wiec ile taki simek wyciaga (s 51)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jeżeli mówimy tylko o simsonie w standardzie, tzn. bez przeróbek mechanicznych, to wshystko zależy od stanu technicznego motorka i od tego jak jest dotarty. Spotkałem się z różnymi przypadkami. Prędkości simsonów, które miałem okazje widzieć, bądz na nich jezdzić wynosiły od 55-80 km/h Toteż nie ma stałej maksymalnej prędkości dla tego motoroweru. Mój np. wyciągał 65-70 km/h , a po założeniu z przodu zębatki 17z prędkość wzrosła do 75-80 km/h. Myślę że jako średnią prędkość można by podać ok. 70 km/h. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciagnąłem 2 laski ze sporym biustem pod remizą. Wyciągnąłem też z kumplem metrową choinkę bo nie było czym uciąć (wigilie przestała).

 

mowią ze 60-65

I racje mają połowicznie. Zależy od stanu motocykla. Jeśli był dobrze dotarty, nie dostaje w dupe i wszystko ma sprawne to powinien Ci pójść te 75. Średnio tak jak wyżej napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak takich tematów i dyskusji na temat ile co pjedzie było jush niemało. Jak wszyscy piszą zalezy to od stanu motorka. Jedni mówią tak a ini tak. Sam zobaczysz jak kupisz tego simaka i będziesz wtedy wiedział

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma nowy cylinder 50 ccm, zapłon, magneto, gaźnik do tego dużo nowych części w silniku, nowa opona z tyłu i po prostej trochę z górki idzie 64 km/h (na liczniku rowerowym) a na zwykłym 70 km/h :biggrin: Zębatka 15z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając to, przeraziłem sie :) bo tocząc sie po międzylesiu (tam jest taki wyświetlacz pokazujący prędkość) ledwo na czwórce na wolnych obrotach na tym opisanym wyświetlaczu pojawiła sie cyfra 40 :D i ma :biggrin: m dziwne przeczucie że mój simson jest przykatowany i tyle co wy mówicie razej nie pociągnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff ok dzięki za uspokojenie :) bvo osatnio mój simek dziwnie sie zachowujje, i mnie to niepokoi. Pewnie skubaniec sie dowiedzial że mam zamiar go sprzedac :biggrin: A tak poważnie to za dużo miksolu wlałem i bardziej kopci niż jedzie.

 

Pamiętam jak mój kolega zawsze spytany ile simek poleci odpowiadał: "60 a moze nawet 70" a ja sie z niego śmialem bo ten jego leci tak jak mój (50) ale po przeczytaniu waszych postów widze, że osiąganie prędkości graniczących z 75 jest całkiem możliwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...