Skocz do zawartości

napotkalem buraka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Najlepsi są kierowcy Taxi; po wymianie zdań na światłach, gościu wyskoczył do mnie z kijem bejsbolowym i coś tam mamrotał o rozwaleniu mi czachy, dałem w długą na czerwonym, bo było po nim widać, że nie żartuje, a swoją drogą to jak takie świry przechodzą psychotesty na świadectwo kwalifikacji ??

 

Buhahahaha, to ma koles fantazje. Jak by mi wyskoczyl i bym byl w zbroi, to bym podszedl do niego zdecydowanym krokiewm, zabral palke i wyrzucil w krzaki, jak by sie stawial, to by jeszcze wyrwall z karbonu na rekawicy :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację z kierowcą ciężarówki...

Jechał przede mną tak ok. 40 km/h, ciężarówka z ogromną naczepą a przed nią puściutko. Z przeciwnej strony w korku stał sznur samochodów natomiast pomiędzy nimi a ciężarówką było jeszcze sporo miejsca aby swobodnie wyprzedzić giganta. Wobec tego lewy kierunkowskaz, lekka przygazówka na wciśniętym sprzęgle aby kierowca na pewno mnie zauważył w lusterku i zaczynam wyprzedzanie. Gdy byłem mniej więcej na wysokości połowy jego naczepy, palant zaczął celowo zjeżdżać w lewo spychając mnie na stojące w korku katamarany ;)

Na szczęście samochody w tym czasie ruszyły i kilka z nich zrobiło mi miejsce :clap:

Ponownie znalazłem się za ciężarówką i gdy zrobiło się trochę luźniej wyprzedziłem cymbała. Kiedy byłem przed nim, jadąc środkiem pasa wyhamowałem go tak do 10 km/h, środkowy palec w górę i ognia!

Tyle Ch*j zwojował! Fakt faktem, że trzeba uważać na tych sfrustrowanych palantów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Trzeba tylko litować się nad takim palnatem i współczuć mu nieudanego życia; a dalej to niech Olsen już pisze :clap:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Trzeba tylko litować się nad takim palnatem i współczuć mu nieudanego życia; a dalej to niech Olsen już pisze ;)

 

pozdr

Ja już swoje napisałem. :clap:

Również pozdrawiam.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam policjantow za bardzo nie lubie (co nie znaczy, ze nie ma wyjatkow). Juz jeden byl co go wszyscy lubili i zrobil wszystkich w ch..a.

 

Kto taki z ciekawości spytam? Bo nie pamiętam żeby ktos kogo lubiłem mnie ostatnio w chu*a zrobił. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...