Skocz do zawartości

Wybebeszenie dyfuzora


Majak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dyfuzor kumpla wybebeszony była tam tylko zwężka. Jeżeli chodzi o V-max nie wiele to dało. Ale dużo lepiej przyspiesza szególnie odczuwalne przy jeździe w 2 osoby. Dużo głośniejszy się nie stał, może troszeczke. Owiele lepsza stała się góra.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze moze sie tak stac.bez ponownej regulacji gaznika i zmiany proporcji paliwo-powietrze.chodzi o wystarczajace smarowanie paliwem i chlodzenie powietrzem od srodka cylindra.w kazdym tuningu i modyfikacji regulacja gaznika i zaplonu to rzecz pierwszorzedna. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dawnych czasów jak jezdziłem suzuki rm x50 tez wybebeszyłem dyfuzor.

Efekty były takie:

Moc ta sama, przynajmniej ja nie odczuwałem zadnej róznicy.

Głos podobny, uległ lekkiej zmianie ale nie stał sie głosniejszy.

Miałem problemy bo motor mi pluł strasznie olejem po tym "zabiegu". Przed tym wywaleniem bebechów bylo ok a po miałem kazde ubranie skropkowane olejem.

 

Drugi raz bym tego nie zrobił. Lepiej zainwestowac w jakis oryginalny sportowy układ wydechowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm moze cos miales tamnie tak a co do ciebie dibo ja napisalem ze wy**bac wszystko i tyle a ty ze bedzie dziura i zeby sie mnie nikt nie sluchal a nic nie mowilem o regulacjach sam nie jestes pewien a gadasz dyfuzor wybebeszyc najlepiej wszytsko polecam wyjac lej itd i koncowke tez zrobic i musi cos dac bo sportowe tlumiki ponoc nie maja nic z tego co slyszalem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjeta : WYPRUWAM. Rozetne ( znaczy znajomy co sie na tym zna :) ) i wyjme te wygluszenia, bo zalezy mi na dzwieku, osiagi moga zostac takie jak byly

 

I co ??? jak to sie spisuje ??? polepszyla sie moc? co z V- Max??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Człowieku zastanów sie!!! Wybebeszemie da Ci spory efekt nie tylko akustyczny!!! A nie spierdolisz nic! Jeden kolega pisał o działaniu wydechu w 2t. Przeczytaj to i sie zastanów co możesz spie**olić???? A najprawdopodobniej znajdziesz tam katalizator i zwężki.Wyjeb wszystko i zostaw pusty. Efekt gwarantowany!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...