Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc.Filtry i świece wymieniłem.Jest lepiej,ale nadal gaśnie.Może gaźniki?Sam się za to nie biorę.Może ktoś orientacyjnie wie jakie są koszty czyszczenia i regulacji gaźników?Mam gościa co zaśpiewał 250zł.Co o tym myślicie?

 

Namil, sorry, ale nie wiem czy wiesz o pokrętce przy silniku. Nią właśnie możesz podregulować wolne obroty. Może od tego warto zacząć?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym wiedzieć czym dopieszczacie po zimie chromy (jakich konkretnych środków używacie).

 

proponuję wychylić nosa do działu co, jak kupić i przejrzeć go (wyszukiwarka się kłania) na hasła chrom, polerka, czyszczenie i podobne

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namil, sorry, ale nie wiem czy wiesz o pokrętce przy silniku. Nią właśnie możesz podregulować wolne obroty. Może od tego warto zacząć?

 

pozdro

 

Jesli nierowno chodzi to pokretka nic nie poprawisz, dalej bedzie chodzil nie rowno tylko na wyzszych obrotach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie do posiadaczy Hondy VF 750 rocznik 1987, otoz jak w tym motocyklu znalezc przewod czujnika biegu jalowego? W katalogu czesci widze ze czujnik jest po prawej stronie silnika, raczej pod pokrywa sprzegla.. Czy ktos mi podpowie ktoredy wychodzi przewod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nierowno chodzi to pokretka nic nie poprawisz, dalej bedzie chodzil nie rowno tylko na wyzszych obrotach.

 

W moim przypadku (VF750) miałem tak, że gdy podniosłem wolne obroty do ok. 1200 to praca silnika nie była tak równa jak przy 1000 obrotów. Tu cykał równiuteńko :smile:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów mam dwa pytanka pierwsze jak wymienic olej w przednich amortyzatorachw Hondzie Magnie FV700 rocznik 85 i jakie jest cisnienie powietrza w nich. Drugie czy oba koła powinny być wyważone ponieważ na tyle nie zauważyłem ciężarków. Z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie czy oba koła powinny być wyważone ponieważ na tyle nie zauważyłem ciężarków. Z góry dziekuję

Koła muszą być wyważone, przy znacznej prędkości będziesz odczuwał mocne wibracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie czy oba koła powinny być wyważone ponieważ na tyle nie zauważyłem ciężarków. Z góry dziekuję

 

Koła muszą być wyważone, przy znacznej prędkości będziesz odczuwał mocne wibracje.

 

 

Nawet jak nie będzie wibracji to lepiej oba koła mieć wyważone.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy pytanko do mojej Magny zalecany rozmiar opony na przód jest 110/90/18 czy można zastąpić oponą 100/90/18 czy bedie jakaś różnica podczas jazdy

 

Ja bym Ci nie polecał zmiany. W Sabrze miałem węższą oponę i po zmianie na właściwą (naturalne zużycie), o wiele lepsze właściwości trakcyjne uzyskałem. Na winklach lepiej mi się śmigało. Dodam, że opona tego samego producenta i ten sam wzór.

 

 

koledzy jakim olejem najlepiej zalać moto saberka 82rok 65k przebiegu teoretycznie.

 

10W40 pół syntetyk. To wlewałem do siebie, ale 15W50 też się mieści w zaleceniach producenta.

 

pozdro

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...