Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do Browarnego...."...na A4 czyli nie schodzę poniżej 140-150kmh non stop..."No chyba za Gierkowskich czasów!?!?! Albo jakimś cudem nad innymi pojazdami lecisz....tam non stop remonty są!!! Napisz gdzie (na którym odcinku)140-150 można pośmigać i to jeszcze non stop....ja na odcinku Kraków - Katowice latam 3 razy w tygodniu i krew mnie zalewa....

Edytowane przez mador11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znajomy uparł się aby kupić taki sprzęt i proszę użytkowników o wyrażenie opinii o tym modelu motocykla.

 

Ps. chodzi o model produkowany po 1995 roku

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy ta puszka do której schodzą się wydechy jest bardzo ważna... rozumiem zjawiska falowe itd itp.. ktoś próbował to wyrzucić, bo niby w nowszych magnach tego nie ma, ale z drugiej strony tam jest trochę inny silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy ta puszka do której schodzą się wydechy jest bardzo ważna... rozumiem zjawiska falowe itd itp.. ktoś próbował to wyrzucić, bo niby w nowszych magnach tego nie ma, ale z drugiej strony tam jest trochę inny silnik

 

Moim zdaniem jest to po prostu tłumik. "Zjawiska falowe" mają duże znaczenie przy dwusuwach. Po co wyrzucać? Pewnie zmieni się barwa dźwięku z wydechów, będzie bardziej mruczeć :notworthy:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to po prostu tłumik. "Zjawiska falowe" mają duże znaczenie przy dwusuwach. Po co wyrzucać? Pewnie zmieni się barwa dźwięku z wydechów, będzie bardziej mruczeć :icon_mrgreen:

 

pozdro

dokładnie bedzie bardziej chuczał bo to jest ,,dyfuzor,,!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie bedzie bardziej chuczał bo to jest ,,dyfuzor,,!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Moim skromnym zdaniem, to gdzie schodzą się cztery rury wydechowe, nie jest dyfuzorem, tylko tłumikiem i pozbycie się jego spowoduje głośniejszą pracę układu wydechowego. Zresztą trzeba będzie się troszkę "napracować" by połączyc ww. cztery rury w dwa lub jeden tłumik końcowy.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM SERDECZNIE.

Mam pytanie dotyczące Magny VF 750c rok prod.1988.Czy chłodnica ma zbiorniczek wyrównawczy?Drugie moje pytanie brzmi:do czego służy zbiorniczek w prawym boczku?Dzięki za pomoc.

 

Podejrzewam, że twój układ chłodzenia posiada zbiornik wyrównawczy i powinien on być pod lewym boczkiem, a zbiorniczek pod prawym boczkiem pod akumulatorem to część układu odpowietrzenia miski korbowej. Z tego zbiorniczka odchodzi zaślepiona rurka w okolice wahacza. Co pewien czas powinieneś wyjąc korek i spuścić to co tam się nazbiera ( w tym zbiorniczku o który pytasz). Im mniej "syfu" Ci wypłynie tym w lepszej kondycji jest Twój silnik.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...