Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamontuj teflonowy w oplocie i po problemie.

 

Mam tylko taki problem, że jakiegokolwiek zamiennika nie mogę znaleźć (w katalogach nie ma nawet mowy o zrobieniu na zamówienie).

 

Poza tym po zmianie wszystkich przewodów hamulcowych nadal mam pulsowanie w trakcie hamowania tyłem (zacisk jest gładki i czysty, więc nie wiem o co chodzi).

 

Hej , tym razdem mam pytanie czy jest dostępy manual do v45 '83 w ojczystm języku? Oryginalny po angielsku w pdf mam ale niestety nie wszystko jest jasne.

Proszę o odp.

 

Jak masz z czymś problem, to wyślij mi to, co chcesz wiedzieć a od ręki przetłumaczę (tylko nie 100 stron :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow ponownie z goooracego Cypru.

mam dosc powazny problem - po kolei

odpalilem dzis madzie po kilku dniach postoju i ruszylem do roboty.

cala droga to moze 5-10 min, jak juz zajechalem i zgasilem to ukazal sie dym. zalalem to woda otwieram boczny dekiel a tam jara mi sie regulator napiecia.(wypalila sie juz dziura)

zalatwilem sobie second handa ale dobrego od zanjomego mechanika, zalozylem wymienilem glowny bezpiecznik, odpalilem i znow walnal mi glowny bezpiecznik, bezpiecznik od zaplonu i pokazal sie malutki dymek przy module. ( ale taki tyci)

czy ktos moze mial podobne doswiadczenie i ma pomysla co to moze byc za przyczyna? co powinienem zmienic a co sprawdzic?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety masz gdzies zwarcie w instalacji, ktore znalezc mozesz tylko lecac po podejrzanych przewodach z miernikiem wielofunkcyjnym.

Podejrzana jest instalacja zaplonowa i ladowania, albo wykruszenie izolacji i zwarcie przewodow miedzy nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza prosta?

 

Tak i zacisk czyszczony.

 

Poza tym miałem wibracje z prawej strony silnika, znajomy mechanik wymienił kosz sprzęgłowy, ale nic to nie dało.

Hałas nasila się i przechodzi w odgłos niezłego tarcia kiedy wjeżdżam na nierówności, poza tym zaczęły słabo wchodzić biegi i wyskakiwać jedynka czasami.

Może komuś się coś takiego przydarzyło ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie o ustawienie systemu TRAC.Prawdopodobnie u mnie nie działa,bo nie ma znaczenia czy ustawi się na 1 czy 4 przy każdym hamowaniu moto pochyla się mocno do przodu a pasażer robi tak :banghead: .Poza tym 1 to ustawienie bardziej sztywne czy miękkie. :icon_eek:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ponownie pytanie odnosnie tego mojego zwarcia.

po zdjeciu regulatora i modulu sprawdzilismy miernikiem wszystkie kable - wygladaja ok,

natomiast po podlaczeniu obu elektronikow z powrotem i przekreceniu kluczyka nie zapala mi sie lampka od neutrala i nie moge uzyc startera...czyli cos gdzies jest nie tak. macie moze jakies propozycje? z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny bezpiecznik sprawadzony?

tak, bezpieczniki juz nie wywalaja. przy pierwszym razie po zmianie regulatora walnal bezpiecznik glowny i ten od zaplonu.

po tym jak wszystko rozlaczylem i po sprawdzeniu poskladalem do kupy- bezpieczniki sa OK ale nie pali lampka od neutrala. zarowka jest ok. nie jestem tylko pewien - czy to po tym jak mi sie wypalila dziura w regulatorze ale jak niuchalem sobie modul to nie dam glowy, czy cos tam nie czuc...dymu z niego nie bylo i moze to polecial smrod z regulatora? nie mam zadnego pomysla... czyli jakby lekko smierdzi.

Edytowane przez ttm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś wspominał o spotkaniu. temat wart dyskusji i propozycji na forum. moim zdaniem pierwsze spotkanko w samym gronie clasic v4 raczej mało realne, więc podpiąć się pod jakiś zlot. ja proponuję termin za rok ŁAGÓW 2012 co na to koledzy??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać wszystkich po raz kolejny

Chciałbym w swojej v45 odnowić amorki tylne , a do chromowania trzeba je jakoś rozebrać ,wyjąć sprężyny , wie ktoś jak się do tego zabrać ?

Dziki za pomoc.

A w sprawie zlotu jestem chętny jak najbardziej !

 

 

 

 

czy w tym temacie coś ktoś mi pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś wspominał o spotkaniu. temat wart dyskusji i propozycji na forum. moim zdaniem pierwsze spotkanko w samym gronie clasic v4 raczej mało realne, więc podpiąć się pod jakiś zlot. ja proponuję termin za rok ŁAGÓW 2012 co na to koledzy??????

 

W pełni popieram. Poza tym teraz jest np całkiem fajny zlot w Ostrowie Lubelskim (16-17 lipiec). Nie chcę bynajmniej być uważany za wygodnego, bo w każde inne miejsce byłbym w stanie dojechać, ale mam teraz znowu kłopoty z kręgosłupem i więcej niż 100km nie dam rady przejechać.

 

Poza tym, może miałeś kiedyś problem w hałasami po prawej stronie silnika, nisko. Wymieniłem już koszyk sprzęgłowy i jest bez zmiany. Hałas nasila się na dołach i czasami jest też jak przy rozrządzie (który też wymieniałem i dwa razy sprawdzaliśmy)- tzn. jak ciągniesz od samego dołu obrotów albo hamujesz silnikiem z wysokich obrotów. Dziś pojawiło mi się jeszcze szarpanie przy gwałtownym odkręceniu przy ruszaniu (tak jakby coś na moment zatykało gaźniki). Może coś doradzisz???

 

Co do spotkania tylko w gronie V4, to myślę, że nie byłoby z tym strasznego zachodu - zawsze jakąś bazę byłego SKR, czy coś podobnego z polem namiotowym można znaleźć. Ustalmy jakiś rozsądny termin i okolice Polski, a resztę jakoś dogramy (chciałbym wreszcie spotkać ludzi o podobnych poglądach na motocykl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...