Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie witajcie!!!

 

Znajdzie się miejsce dla jednej osoby z Zagłębia??

Chętnie bym przybył!

 

Pozdro dla JoasiaDH i Wojtasika. Poznaliśmy się gdzieś chyba w Kole :icon_twisted:

Edytowane przez * Marcin *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE JA JESTEM ,,NOWY " no NOWY011 ... BEz plagiatu proszę :icon_exclaim:

 

Dobra żart.. Słuchaj ,,swieżaku" przylatuj śmiało widzę że masz akceptacje pierdzieli z EKG, także moja w tym rola co by ci LUKSUSY załatwic na miejscu. Spanie sauna , dziewczyny , chłodne piwko, ewentualnie męskie RYCHY... hehe Jak juz masz Akceptacje elitarnej PERWERY przybywaj. :icon_exclaim:

 

Co do noclegu , przeczytaj link dotyczący rezerwacji, dowiesz się jaki jest skład domków, zawsze sie do kogoś możesz dokoptac co by za dobe nie płacić 90 zeta. Jestem na miejscu pytaj o NOWEGO 011- większośc mnie zna...... ehhhhhhh albo poznała ehhhhhhh...... :icon_twisted:

 

Ja bede dopiero o 18 , i odrazu bede załatwiał sprawy u kierownika ... do zobaczenia..JUTRO

Dzięki za akceptacje jestem zadowolony z forum,myślę że obietnice noclegu będą dotrzymane obiecuję beczki piwa 2 x 5l Pozdrowienia dla całego forum do zobaczonka na razie pogoda O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy

 

Bedziem sie zdzwaniac - ja pewnie tyz kiela 16:30 w Jankach bede - proponuje spotkanie w Wolicy - to juz sciezka na Tomaszow, tam jest stacja JET i McSzmata

Trochę łatwiej się wjeżdza niż do CH Janki

 

 

Pzdr

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH!!!! :bigrazz: Jak to się mówi - BORKI,BORKI i po BORKACH... No to do następnego razu... :) Pozdrawiamy Wszystkich i mamy nadzieje, ze nikt z Was się nie pogniewał za ten podjazd pod mój blok - chociaż sąsiedzi mają o czym gadać :buttrock: Jeszcze raz POZDRAWIAM i DZIEKUJE w moim i Żony imieniu za fajną zabawe :crossy:

 

To co dobre szybko się kończy :flesje: i trzeba wracać do życia codziennego... :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...