Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam. Już przerabiałem temat lag przednich. Nie jest to takie proste do zrobienia jeśli tego wcześniej nie robiłeś. Problem może być przy rozbieraniu lagi, ponieważ jest potrzebny gigantyczny "torks" żeby rozebrać lagę. U mnie w jednej goleni jest 380 ml i przy hamowaniu troszkę bardziej nurkuje, ale nie przeszkadza to w normalnej jeździe. W normalnym serwisie zapłacisz 100 zł i w jeden dzień powinni to zrobić. Co do oleju to nie chcę mi się teraz iść do garażu, żeby zobaczyć jaki to jest olej. Jutro dopiszę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile oleju wchodzi do lag i jakiej lepkosci do Kawasaki zzr 1100 D6 rok 1998?

Z gory dziekuje za odpowiedz.

 

Pozdrawiam

Januszm

 

20W i

Serwisówka podaje poziom 133mm od górnej krawędzi

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Moj aktualnie w serwisie czeka na zmiane silnika bo padla panewka... ale coz nie poddalem sie i znalazlem silnik w Anglii ..

Naprawde fajny sprzecikfajnie sie nim jezdzi i naprawde mocny jedyny minus to ta okropna tylna lampa w sumie ten tyl caly (ale jak wiadomo poczatek lat 90tych wiec usprawiedliwienie jest)



ogolnie planuje zrobic z niego bardzo ladny egzemplarz jedna wyprawka na baku pod tankpadem bo poprzedni wlasciciel zakryl tym te niedociagniecie i pług sie nadaje do lekkiej regeneracji bo sie lekko ulamal.jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to bedzie igiełka i mam pytanie mianowicie;

Jakie lepiej naklejki dac wg was ZX-11 Ninja czy ZZR 1100 i jak powinno

byc w ogole w oryginale bo raz widzialem z tylu na plastiku od kierunkowskazu napis( twin cam 16 valve) a raz z przodu rowniez na plastiku wiec teraz sam nie wiem ale mimo wszystko wydaje mi sie ze zx -11 ninja bedzie lepiej wygladalo poniewaz egzemplarz z Anglii i ma zegary w milach jak rowniez z boku w kilometrach(na niebiesko). czekam na odpowiedz . POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Moj aktualnie w serwisie czeka na zmiane silnika bo padla panewka... ale coz nie poddalem sie i znalazlem silnik w Anglii ..

Naprawde fajny sprzecikfajnie sie nim jezdzi i naprawde mocny jedyny minus to ta okropna tylna lampa w sumie ten tyl caly (ale jak wiadomo poczatek lat 90tych wiec usprawiedliwienie jest)

 

ogolnie planuje zrobic z niego bardzo ladny egzemplarz jedna wyprawka na baku pod tankpadem bo poprzedni wlasciciel zakryl tym te niedociagniecie i pług sie nadaje do lekkiej regeneracji bo sie lekko ulamal.jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to bedzie igiełka i mam pytanie mianowicie;

Jakie lepiej naklejki dac wg was ZX-11 Ninja czy ZZR 1100 i jak powinno

byc w ogole w oryginale bo raz widzialem z tylu na plastiku od kierunkowskazu napis( twin cam 16 valve) a raz z przodu rowniez na plastiku wiec teraz sam nie wiem ale mimo wszystko wydaje mi sie ze zx -11 ninja bedzie lepiej wygladalo poniewaz egzemplarz z Anglii i ma zegary w milach jak rowniez z boku w kilometrach(na niebiesko). czekam na odpowiedz . POZDRAWIAM

Z tego co słyszałem, to oznaczenie ZX-11 Ninja wychodziło na rynek USA. A ZZR 1100 na rynki europejskie. To już tylko Twój wybór co chcesz nakleić. ZX-11 będzie wyglądało bardziej agresywnie, a ZZR 1100 to bardziej jakbyś miał kufer. Ja mam ZZR i tak już zostanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo ucichły głosy w naszym temacie. Próbuję znaleźć jakich informacji jakie zostały użyta blokady w ZZR-ach na rynek niemiecki, ale za dużo nie znalazłem. Czy ktoś wie coś na ten temat? {Pozdrawiam



Witam ponownie. Potrzebuję troszkę objaśnienia odnośnie wskaźnika temperatury, jeśli wskazówka dochodzi do czerwonego pola na postoju to oznacza to wtedy, że jest trafiony czujnik temperatury? Jak jest w Waszych zygzakach? I jeszcze jeśli ktoś wie jaki trzeba zastosować termostat? Za wszystkie info z góry dziękuję. Pozdrawiam i byle do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tego co widzę to, że bardzo mało nas się tu odzywa :sad: . Chyba wszyscy pozbyli się big zetów... :sad:

Ja już zacząłem sezon i tylko dzisiaj ze względu na aurę nie jeżdżę. Nawet ranny chłodek w okolicach 0 stopni mnie nie zraża. :ph34r:

 

Czy ktoś z posiadaczy Big zetów jest z województwa łódzkiego :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam mam problem z moim zygzakiem z 91 roku zakupilem go dopiero co i problem jest na zimnym jak mam go odpalic dzieje sie jak w samochodzie wyrzuca bendix zakreci i puszcza zakreci ze 3 razy silnikiem i puszcza slyszalem ze moze byc to sprzegielko rozrusznika co wy na to ??i jak sie do tego sprzegielka dostac czy naprawde trzeba rozbierac silnik??jakie sa wasze opinie i czy do wymiany swiec trzeba zdejmowac zbiornik jestem nowy i potrzebuje pewnych rad pomozcie koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osobiście jeszcze takiej dolegliwości nie miał mój sprzęt, lecz słyszałem że aby dostać się do tego sprzęgiełka trzeba rozpołowić silnik :sad:

A co do świec to jeśli zdejmiesz zbiornik i airbox to są jak na dłoni. Obchodź się bardzo delikatnie z airboxem, ponieważ gdy go uszkodzisz to będzie zasysał powietrze bokiem a nie przez nos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...