Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra oto co chcem kupic , ocenic mi tu prosze zygzakowcy bo ja jestem tu nowy :

 

-klocki : GoldFren or EBC -140zl

-filtry to chyba bez roznicy ?? - 52 zl

-uszczelniacze przedniego zawieszenia(NOK or NTK) 23 or 70 zl

-olej polsynt. Castrol SAE 10W40 4L moze wiecej ? - 140 zł

-olej do zawieszenia jaki - ile kupic.. ???

-ply ndo chlodnicy Castrol ANTI FREEZE ile..?

-plyn hamulcowy Castrol RESPONSE DOT 4 - 40 zl

-do smarow lancuch Castrol CHAIN SPRAY OR -32 zl

 

 

CO do lozyska glowki ramy ,napedu , tarcz,swiec dopiero po ogledzianch Wujka - ktory stwierdzi czy sie na nich nie zabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział jeden z włascicieli tego motocykla: "To nie motor, to diabeł!".

Dzisiaj mogłem sie przekonać na własne oczy jak piękna czarna Zet Zet Era (wersja USA) przelatuje 2 metry w powietrzu i uderza z impetem w drewniany płot sąsiada który wrzeszczy z balkonu swego domu "Jak ta kur** macie jezdzic to znajdzcie sobie tor wyscigowy...".

Tak to jest jak dobry kolega ktory jezdzil na MZtkach i JAWAch prosi kumpla zeby dal mu sie przejechac na plastiku po naszych pięknych urozmaiconych przeszkodami drogach :cool:

Szczescie w nieszczesciu ze nikomu nic sie nie stalo. Wlasciciel sprzeta załamany, bo niedawno kupil motor a nie chce go sprzedawac. Chcialbym sie przy okazji dowiedziec czy nie ma ktos do sprzedania jakichs plastikow do ZZR'a 1100. konkretnie chodzi mi tu o: lusterka, szyba przednia, kierunki, plastik lewy, siedzenie, podnozki i inne takie duperele ktore poszly na odszczal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d8-vid na allegro sa plastiki poszukaj ;) Pawel to tylko moja propozycja do zakupow byla ...dzieki za wypowiedz i tak sie zdam na was :P A co do dawania swojego moto znajomym to moj "wujek" ktory skonczyl na cz350 gada mi caly czas daj sie przejechac przeciez glupi nie jestem ... odpowiadam w marzeniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!wymiana doświadczeń uzytkowników zygzaka!!mojego mam od sierpnia bierzącego roku ,ale nie miałem okazji nacieszyć się wpełni moim sprzętem.Jedynie co zauważyłem ,że zzr to prawdziwa lokomotywa ,którą nic nie jest w stanie "przegonić".Sprzęcik bardzo szybko się rozpędza choć narazie prędkość którą osiągnąłem to zaledwie 210km/h w porównaniu z moim poprzednim sprzętem to prędkość kosmiczna.Bardzo mi się podoba , że przy wyższych prędkościach nie trzeba walczyć z wiatrem poprostu jedziesz i nic nie czujesz ,a przed oczami przelatują czybko migające drzewa na poboczu drogi.

 

Chciałbym dowiedzieć się ile mają nawiniete wasze sprzęty bo mój ma 70 tyś i choć nie jestem jakimś super mechanikiem to wydaje mi sie ,że mój silniczek chodzi bez zarzutów. Może któryś z was ma zygzaka który ma nawinięte np.150 tyś bez jakiejkolwiek ingeręcji w silniczek.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie dawajcie się przejechać nikomu, kto nie jeździł takimi sprzętami, to się źle kończy, na moim moto jechało dwóch kolesi, jeden jeździ na bandicie 600, drugi na KLX 650, kawałek się przejechali i stwierdzili, że to potęzna maszyna i trzeba troszkę na niej spokojnie polatać aby ją poznać.

A ja powoli zbieram info o częściach zamiennych na wiosenny przegląd i ich cenach, jak narazie nie jest źle :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie dawajcie się przejechać nikomu, kto nie jeździł takimi sprzętami, to się źle kończy, na moim moto jechało dwóch kolesi, jeden jeździ na bandicie 600, drugi na KLX 650, kawałek się przejechali i stwierdzili, że to potęzna maszyna i trzeba troszkę na niej spokojnie polatać aby ją poznać.

A ja powoli zbieram info o częściach zamiennych na wiosenny przegląd i ich cenach, jak narazie nie jest źle :D

Pozdro

 

 

Lepiej przegląd robić w zime bo i ceny części i usług trochę tańsze!I nawet u mechanika nie trzeba się umawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bar moja cafi ma 51.000 i silnik wg. mnie bo tez nie jestem mechanikie pracuje ladnie :D no ja mialem kosmiczne 215 :/ . A co do zygzaka to swietnie sie prowadzi :biggrin: jest duzy nie idzie na kolo , kawal stabilnej maszyny no i co najwazniejsze jest wygodny!!!.Tyle tylko ze nadal szukam tego rpzedneigo blotnika:/ znaczy sie mam staty ale ma pourywane zaczepy:/ i boje sie ze na jakiejs dziurce :] na anszych drogach po zrobieniu tych zaczepow wezma sie i rozpadna:/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział jeden z włascicieli tego motocykla: "To nie motor, to diabeł!".

Dzisiaj mogłem sie przekonać na własne oczy jak piękna czarna Zet Zet Era (wersja USA) przelatuje 2 metry w powietrzu i uderza z impetem w drewniany płot sąsiada który wrzeszczy z balkonu swego domu "Jak ta kur** macie jezdzic to znajdzcie sobie tor wyscigowy...".

Tak to jest jak dobry kolega ktory jezdzil na MZtkach i JAWAch prosi kumpla zeby dal mu sie przejechac na plastiku po naszych pięknych urozmaiconych przeszkodami drogach :D

Szczescie w nieszczesciu ze nikomu nic sie nie stalo. Wlasciciel sprzeta załamany, bo niedawno kupil motor a nie chce go sprzedawac. Chcialbym sie przy okazji dowiedziec czy nie ma ktos do sprzedania jakichs plastikow do ZZR'a 1100. konkretnie chodzi mi tu o: lusterka, szyba przednia, kierunki, plastik lewy, siedzenie, podnozki i inne takie duperele ktore poszly na odszczal.

 

Ale Twój kolega dał ciała. Najbardziej ten posiadacz ZZR-y, że oddał ją niewtajemniczonemu. Masakra. Szkoda sprzętu. Ale i tak dobrze, że całkiem mu jej nie rozwalił. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bar moja cafi ma 51.000 i silnik wg. mnie bo tez nie jestem mechanikie pracuje ladnie :D no ja mialem kosmiczne 215 :/ . A co do zygzaka to swietnie sie prowadzi :biggrin: jest duzy nie idzie na kolo , kawal stabilnej maszyny no i co najwazniejsze jest wygodny!!!.Tyle tylko ze nadal szukam tego rpzedneigo blotnika:/ znaczy sie mam staty ale ma pourywane zaczepy:/ i boje sie ze na jakiejs dziurce :] na anszych drogach po zrobieniu tych zaczepow wezma sie i rozpadna:/.

 

 

A może byś pokleił te zaczepy ,a jak się nie da to na alegro znajdziesz jes pełno ogłoszeń w stylu sprzedam całą lub na części!szukałeś już bądz dzwoniłeś bo z tego co mi wiadomo to nie będzie problemu!Chyba że masz duuuuużo kaski to nawet orginała w serwisie kupisz

 

Bar moja cafi ma 51.000 i silnik wg. mnie bo tez nie jestem mechanikie pracuje ladnie :wink: no ja mialem kosmiczne 215 :/ . A co do zygzaka to swietnie sie prowadzi :icon_razz: jest duzy nie idzie na kolo , kawal stabilnej maszyny no i co najwazniejsze jest wygodny!!!.Tyle tylko ze nadal szukam tego rpzedneigo blotnika:/ znaczy sie mam staty ale ma pourywane zaczepy:/ i boje sie ze na jakiejs dziurce :] na anszych drogach po zrobieniu tych zaczepow wezma sie i rozpadna:/.

 

 

http://moto.allegro.pl/item142792815_blotn...zr_1100_92.html

 

zaglądnij tu!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko kawalek blotnika, zreszat ja mam model z 96' roku - ogladam codziennie niby jeszcze mam cala zime na szukanie ale tak to problem z glowy.A kasa sie juz skonczyla trzeba isc do pracy :) tylko gdzie <lol>.Trzeba troche kasy wlozyc ,ale musze byc pewny swej maszyny.Szukalem ejszcze tego felernego napisu Kawasaki ale narazie lipa:/ moze ktos z baku odkleji jak mu sie uda (bo sa na allegro same baki ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d8-vid na allegro sa plastiki poszukaj :icon_evil: Pawel to tylko moja propozycja do zakupow byla ...dzieki za wypowiedz i tak sie zdam na was :) A co do dawania swojego moto znajomym to moj "wujek" ktory skonczyl na cz350 gada mi caly czas daj sie przejechac przeciez glupi nie jestem ... odpowiadam w marzeniach :)

 

Są plastiki ale nie do modelu z 92roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , wczoraj zdemontowałem zegary (wg zaleceń "Wujka") i jest ok, wyjąłem aku itd.mam tylko pytanie , od zbiornika odchodzą 2 gumowe przwody (od czego one w ogóle są - jakieś odpowietrzenie czy coś ?), jeden (ten od tyłu zbiornika) idzie na zewnątrz, gdzieś pod siedzeniem wychodzi na zewnątrz, a ten drugi pod spodem gdzie ma iść ? nie wchodzi czasami w taki stożkowy otwór w takim plastkiowym ustrojstwie poniżej zbiornika, gdzieś w połowie akumulatora po prawej stronie. Do tego elementu dochodzi o ile się nie mylę przewód gumowy od zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodzącego (konkretnie dekielka) , a wychodzi po spodem wężyk poprzez plastikową bańkę i dalej na zewnątrz aż pod podnóżki (też po prawej stronie), Przy składaniu przed sezonem nie chciałbym czegoś nie podłączyć :icon_mrgreen:

Ogólnie po zdemontowaniu zegarów kamień z serca mi spadł, nie widać śladów spawania czegokolwiek , czy jakiś pęknięć ramy czy czegokolwiek, warto było uspokoić sumienie :icon_mrgreen:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...