Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym KTM??


Rekomendowane odpowiedzi

Znam tego goscia. ten motorek jest prawie nie jezdzony, dozo mozniejszy od chuski wr ktora do niedawna smigal, gosc naprawde profesjonalnie podchodzi do sprawy i serwisuje wszystko na najlepszych czesciach w profesjonalnym serwisie. A o modelu mysle ze napisza wiecej milosnicy motocross'u :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem nowego motocykla. Moją szczególną uwage zwrócił ten KTM!

Co o nim sądzicie??

http://www.allegro.pl/item115433203_ktm_12...per_tuning.html

no akurat to nie jest nowy motocykl, co nie zmienia faktu ze piekny sprzet.Napewno mocy szybko nie zabraknie Ci w tym KTM-ie.JEzdziles wczesniej na czyms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna zajebista :biggrin: Widać,że dopieszczona przez właściciela :biggrin: Jeśli w środku wygląda tak jak z zewnątrz to brać,brać i jeszcze raz brać! :clap: Napisz cos o swoim stażu:jakie moto miales,na czym jezdziles,waga,wzrost itp. itd. etc. -to pomoże w wyborze moto odpowiedniego dla Ciebie.

EDIT: tylko co do tego tuningu może być problem z cześciami :/

pozdrawiam

Edytowane przez ptasiorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok! tylko po co on pisze,że hamulce stalowy oplot--KTM nigdy innych nie stosował!!! lekki poeta --mógł jeszcze napisać ,że powietrze wiejskie w detkach.....Piasty Afam z najwyższej pólki.(co mu to da w 125 :biggrin::):biggrin:?...Zaciski hamulcowe Brembo z "zębatymi" tarczami. przecież to standart!! w tym troczniku:)---generalnie gosc jest zawodowcem widać, ze sie zna!!!! jednak u takich nigdy okazji nie znajdziesz!! zawsze cena max wywindowana---jesli jednak ktos sie nie liczy z kasą to warto!!!! ale sx 525 za tą kase!:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrące swoje 3 grosze i powiem że moto było raczej mocno eksploatowane. czemu ? świadczy o tym wytarta rama od butów, tzreba się baaardzo postarać aby tak ją wytrzeć

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze ktos o moj motocykl pyta,

 

 

Piasty Afam z najwyższej pólki.(co mu to da w 125

 

w 125 da duzo, zmniejszy wage motocykla i sa mocniejsze od zwyklych

 

 

tylko co do tego tuningu może być problem z cześciami :/

 

nie wiem o co z tym chodzi

 

 

stalowy oplot--KTM nigdy innych nie stosował

o tym to akurat nie wiedzialem, ale warto napisac skoro takie wlasnie sa :biggrin:

 

moto było raczej mocno eksploatowane

ee nie jest ta rama znowu tak bardzo wytarta, malo jezdze motocyklem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrące swoje 3 grosze i powiem że moto było raczej mocno eksploatowane. czemu ? świadczy o tym wytarta rama od butów, tzreba się baaardzo postarać aby tak ją wytrzeć

ono bylo extremanie eksploatowane!!! 2005 i siedzenie wytarte:):biggrin::)--- z resztą nie chodzi o przetarcia..ale zawieszenie jest juz zajechane w takim moto!!! to wrecz pewnik!!! żebt tak poprzecierac elementy o miekkie spodnie i buty to zawieszenie przeszło tam piekło:):biggrin: Tuningowy wał korbowy. o co w tym chodzi????? KTM jest na tyle drogą firmą,że naprawde cęzko ich poprawiac!!! jedyne co jest dla mnie pewne ,ze sprzedający bije piane!!! jesli ktos tak bardzo chce juz wycisnąc wszystko ze 125 nie startując w zawodach- to dlaczego nie kupić 250???? a jesli zwody to albo sam robisz albo wlasny mechanik!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono bylo extremanie eksploatowane!!! 2005 i siedzenie wytarte:) :biggrin: :D --- z resztą nie chodzi o przetarcia..ale zawieszenie jest juz zajechane w takim moto!!! to wrecz pewnik!!! żebt tak poprzecierac elementy o miekkie spodnie i buty to zawieszenie przeszło tam piekło:) :P Tuningowy wał korbowy. o co w tym chodzi????? KTM jest na tyle drogą firmą,że naprawde cęzko ich poprawiac!!! jedyne co jest dla mnie pewne ,ze sprzedający bije piane!!! jesli ktos tak bardzo chce juz wycisnąc wszystko ze 125 nie startując w zawodach- to dlaczego nie kupić 250???? a jesli zwody to albo sam robisz albo wlasny mechanik!!!

 

Widze że jestes dos wrogo nastawiony :clap:

Co ty gadasz że moto z 2005 rok ma zawiechce tak zejacha ze juz nawet nie dxziła i pewnie na hopach wyskoczą lagi :icon_evil:

Nie potrzebie i bez powodu zniechęcasz potencjalnych klientów :biggrin: .

To tak jak ja bynm napsiał że te czesci co sprzedajesz to masz kradzione i zniszczone co jest nie prawdą jak nie jest potwierdzone! Tak samo jest w przypadku tego motorka. :biggrin:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że jestes dos wrogo nastawiony :clap:

Co ty gadasz że moto z 2005 rok ma zawiechce tak zejacha ze juz nawet nie dxziła i pewnie na hopach wyskoczą lagi :icon_evil:

Nie potrzebie i bez powodu zniechęcasz potencjalnych klientów :biggrin: .

To tak jak ja bynm napsiał że te czesci co sprzedajesz to masz kradzione i zniszczone co jest nie prawdą jak nie jest potwierdzone! Tak samo jest w przypadku tego motorka. :biggrin:

pozdr.

temat postu czytaj!!!!! w dziale sprzedam ok nie pisalbym niech kazdy kreci lody!:biggrin::) a tu proste pytanie wiec logicznie odpowiadam!:D zeby tak zjechac napis na siedzeniu to zawieszenie musialo piekło przejśc! wiadomo regenerowane !ale to juz reanimacja---to dzial koleżenski i trzeba sie na wzajem szanowac!!!!!!!! a nie wsadzac na miny!!!!!--- sprzedający jest zawodowcem zna sie! i to bardzo dobrze a kupi amator!!!--- pytanie :komu trzeba pomocy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khem to jest crossówka, na niej się jeździ na stojąco i cały czas ociera się spodniami o siedzenie. Jaka reanimacja, niby co tam ma się tak zużywać żeby nie dało się tego naprawić? Chodzi o to żeby nie było luzów i zawiecha zachowywała swoje parametry np. tłumienie, kompresja...

Tego się nie da ocenić po wytartym siedzeniu!

U mnie tył nie był rozbierany od nowości a jakoś nie jest zajechany, tłumienie można ustawić takie że wraca do pierwotnego położenia 2-3 sekundy, a łożyska na pdsie które się zużywają wymieniłem. Dodam że moje moto na pewno więcej przejechało przez 4 lata niż ten przez rok.

Może nam jeszcze powiesz w jakim stanie jest silnik?

Edytowane przez Modest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no z tym zawieszeniem to krokodylku przekombinowałes :biggrin: No to jest akurat element który jak to nazwałes "reanimuje' :biggrin: sie przynajmniej raz w roku i to jest norma i niczemu nie szkodzi i nie powoduje pogłebiania sie problermu tyklko0 jego calkowita likwidacje. To jest czesc raczej niezniszczalna. W takim młodym moto niewiele moze byc zepsute a nawet jezeli tłok i korba nadaja sie do wymiany to co z tego jak i tak 2 razy w sezonie tez trzeba to zrobic :icon_evil: to jest cross wiec tego typu sprawy tak naprawde nie maja znacznia. Ten motorek ja bym brał bez chwili zastanoiwenia :clap: młody leki rocznik z napewno nieruszoną skrzynią biegów i zdrowym zawieszeniem i ramą.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie stanu silnika prosze dzwonić do wróżki!:biggrin::):biggrin: akurat jego remont przy cenie 15 000 za motocykl nie wychodzi drogo---do wiadomosci: to istnieje zjawisko zmęczenia metalu nikt normalny nie kupi sx dla lajtowej jazdy....i nie pisac bzdur, ze jezdzila starsza kobieta .......,albo emeryt na ryby!!!! --podejscie krytyczne jest naszym prawem i obowiązkiem chyba że jest sie w zmowie ze sprzedającym!:clap: ale i tak z tego forum raczej nikt go nie kupi ludzie są zbyt swiadomi!! tak ,że nie podniecać sie!:icon_evil: nie uwziołem sie na sprzedającego jestem wręcz pelen uznania za dobry smak tyle ze w opisie przesłodził przynajmniej na forum gdzie czytają ludzie mający< jakies >pojęcie:) teraz tylko kwestia zaprezentowania co potrafi takie moto ale klientowi złapanemu na Autogieldzie albo popularnej ogloszeniówce typu Dizmar jest mnustwo ludzi,którzy po odpowiedniej prezentacji kupią chciażby dla dobrego samopoczucia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krokodyl taki z Ciebie znawca to se kup słownik ortograficzny :biggrin:

 

A jak wy tak możecie moto oceniać po jednej fotce ludzie jak cena jest spoko to się bierze mechanika i się jedzie oglądać jakbym to kupował to nawet bym na siedzenie nie popatrzył czy ramę bo to norma chyba ze wy crossy macie tylko po to by je czyścić i się lansować jadąc po szosie ;P

 

;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...