Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym KTM??


Rekomendowane odpowiedzi

olej z mieszanki w zapylonym terenie to porażka, zresztą po co kombinować jak za 30 zł masz puchę oleju do filtra na conajmniej 1 sezon.

 

z tym myciem też jest różnie bo rok temu jak umyłem filterek w październiku to jeszcze w marcu nie wymagał mycia ale go i tak umyłem dla świętego spokoju.

Podczas ostatnich letnich upałów myłem praktycznie po każdej jeździe

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czyszczenie filtra powietrza -> pranie go i po wyschnieciu nasączanie olejem co lejesz do mieszanki. Co dwie jazdy.

 

 

pod żadnym pozorem tego nie wolno robić :icon_mrgreen:

 

smarowanie tylko olejem do filtrów ma specjalne właściwości

 

zwykły olej poprostu spłynie i nie będzie działał :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czyszczenie filtra powietrza -> pranie go i po wyschnieciu nasączanie olejem co lejesz do mieszanki. Co dwie jazdy.

pod żadnym pozorem tego nie wolno robić :biggrin:

 

smarowanie tylko olejem do filtrów ma specjalne właściwości

 

zwykły olej poprostu spłynie i nie będzie działał :banghead:

 

 

olej do filtrów ma jeszcze tą właściwość że nie przepuszcza wody i nie da rady go wypłukać bez detergentów

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok :biggrin: juz kiedys dostałem od szanownego grona reprymende na ten temat :) kupie w koncu ten "specjalny preparat" :flesje:

 

 

 

Hmm... ale czy w modelu 2002 tez stosuje sie takie preparaty?? a moze cos tam jest inaczej?? HAHAHHAA

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie moze mi ktos powie czy kupie kask marki ktm do 300 zl. pisac jak cos gg 3597443

lub jakas propozycja moze jakis w miare kask za ta sumke a i mam pytanie co to jest za firma m2r ??????????? wpiszcie sobie na allegro m2r i zobaczycie co tam maja zna sie ktos to dobra firma??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m2r robi dobre kaski, dobra marka, oczywiscie jakosc zalezy od modelu, ceny itd :icon_question: np. pastrana jezdzi lub jezdził w m2r. Są kaski ktm produkowane przez chyba thora ale napewno nie kosztują 300zł tylko sporo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie moze mi ktos powie czy kupie kask marki ktm do 300 zl. pisac jak cos gg 3597443

kaski sygmowane logiem KTM są nieprzyswoicie drogie. Nie mam pojecia dlaczego jak to normalny model kasku tylko z ina grafiką. No cóż ale to sam jest z red bulem :smile: z tym ze kaski red bula to zawsze te z najwyzszej półki :evil: mało kto ma te KTMa kaski a na sprzedaz to raczej nie znajdziesz zeby ktos miał.

m2r ok :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko kaski w grafice KTMa sa drogie, ale rowniez cale wyposazenie na moto. Np buty geanre ( czy jakos tak :biggrin: ) za 1700 zl :OO a sa one owiele gorsze od topowych modeli np sidi ... Zreszta w polsce nakladaja ogromne marze na te produkty, bo sa malo dostepne a ludziom nie chce sie ich sprowadzac z zagranicznych stron :banghead: Ostatnio dostalem taki kask za 1100zl, oczywiscie wolalbym wydac te pieniadze na topowy model airoha ale jak wiadomo prezentow sie nie sprzedaje :banghead: Zreszta wystarczy odwiedzic sklep firmowy ktm racing w krk i zobaczyc na ceny ...

Edytowane przez st0ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaski sygmowane logiem KTM są nieprzyswoicie drogie.

A co powiesz na licznik do EXC 400, za który w używce zapłaciłem chyba 150 zł a nowy w sklepie około 250zł, a później okazało się że na allegro sa identyczne, nowe tylko niby produkowane do rowerów i w komplecie kosztowały chyba 35 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na licznik do EXC 400, za który w używce zapłaciłem chyba 150 zł a nowy w sklepie około 250zł, a później okazało się że na allegro sa identyczne, nowe tylko niby produkowane do rowerów i w komplecie kosztowały chyba 35 zł.

no tak to poprostu zwykła sigma sport :icon_rolleyes: dawniej to ja na rowerze smigałem i nie dał bym sie zaskoczyc :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaski produkowane dla ktm to UVEX http://cgi.ebay.de/Uvex-FX-Kinderhelm-KTM-...1QQcmdZViewItem tylko ze bez tribala i z logiem ktm.

p.s GAWRON: http://cgi.ebay.de/Kinderhelm-orig-RED-BUL...1QQcmdZViewItem :biggrin:

Edytowane przez TwisterZG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie moze mi ktos powie czy kupie kask marki ktm do 300 zl. pisac jak cos gg 3597443

lub jakas propozycja moze jakis w miare kask za ta sumke a i mam pytanie co to jest za firma m2r ??????????? wpiszcie sobie na allegro m2r i zobaczycie co tam maja zna sie ktos to dobra firma??????

 

kask ktm'a kosztuje 249,- €

 

" No cóż ale to sam jest z red bulem smile.gif z tym ze kaski red bula to zawsze te z najwyzszej półki smile.gif 2

 

Gawron sorry, ze niby co ? Kaski Red Bula to te z gornej polki ? Chyba jak red Bull zakupil Arai i dal je polakierowac - z tym sie zgodze. Dwa lata temu przez przypadek mialem to g**o w rece chyba 89,- € to w Louisie najtanszy chyba kask na crossa kosztuje 99,- €

 

Dla mnie kask na crossa z gornej polki zaczyna sie od 350,- € tu moze byc ta roznica

 

pozdrawiam

 

:)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ks-rider'

Dla mnie kask na crossa z gornej polki zaczyna sie od 350,- € tu moze byc ta roznica

pozdrawiam

 

:)

 

To trochę zabrzmiało jak słowa wielkiego snoba, bez obrazy. :)

Nie zawsze cena idzie z jakością, a do tego niektórzy muszą wybrać coś jednocześnie niedrogiego i dobrze chroniące. Da się to zrobić, czyli kupić dobry kask poniżej 1000 zł.

 

Jak by ktoś ci na półkę postawił najniższy model np SHARKA w malowaniu KTMa z ceną 450 euro to pewnie byś łyknął jak młody pelikan bo drogi? Po co, żeby chwalić się ile za niego zapłaciłeś?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristi_rx 125

 

Dla mnie SNOB to daltonista ktory kupuje kolorowy telewizor. Widzisz caly pic polega na tym, ze trzeba jeszcze miec troche wiedzy, albo zasiegnac jej przed zakupem. Masz racje, ze nie zawsze cena idzie w parze z jakoscia. Osmiele sie jednk stwierdzic, ze dzieje sie tak w 99 %.

 

Nie jest sztuka isc i wydac np. 350,- €. Sztuka jest kupic nakrycie glowy tej jakosci, w tym przedziale cenowym ale tylko za 100,- €.

 

Mozesz byc tez pewny, ze ja bubli albo g**a nie kupuje, a wiesz dlaczego, bo mnie poprostu na to nie stac. Pozatym z kad wziales / gdzie to widziales, za ja podaje za ile kupilem moj helm / kask ?????

 

chyba cos zle albo niedokladnie przeczytales, ale nie martw sie to sie zdarza kazdemu.

 

Z drugiej strony szkoda, ze w PL jezeli sa juz dobrze zaopatrzone sklepy to jest ich tak malo i z regoly tylko w naprawde duzych miastach.

 

pozdrawiam bez :biggrin:

 

:smile:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...