Skocz do zawartości

Pomocy ten mój gpz mnie razem z bakiem zaraz wciagnie!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jka w opisie co moze byc przyczyna ze tak powiem żłopania przez GPZ 1000 paliwa! On nie ma umiaru ile wlejesz tyle spali! Od razu mówie ze gazniki nie sa zsynchronizowane i ze strzela w wydechy! A no wlasnie i jakis idiota przede mna "czytaj własciciel" wyjól sobie prawie wszystko z wydechów przez co z zatyczkami trzeba jezdzic! Moze ktos mi moze pomóc!:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie ma umiaru ile wlejesz tyle spali!

 

mój też tak ma ;) pali ile wleje

 

weź go sobie wyreguluj porządnie to będzie pewnie poprawa, a co do wydechów to nie wiedziałeś jakie są przy kupnie? czy dopiero ze są puste wyszło po tygodniu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jka w opisie co moze byc przyczyna ze tak powiem żłopania przez GPZ 1000 paliwa! On nie ma umiaru ile wlejesz tyle spali! Od razu mówie ze gazniki nie sa zsynchronizowane i ze strzela w wydechy! A no wlasnie i jakis idiota przede mna "czytaj własciciel" wyjól sobie prawie wszystko z wydechów przez co z zatyczkami trzeba jezdzic! Moze ktos mi moze pomóc!:banghead:

a możesz zdradzić skąd go kupiłeś bo moj kolega niedawno takiego sprzedał wydech z zatyczkami i przepały rzędu 12 litrów na trasie ;) kolor niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sprawdz luzy zaworowe, bardzo prawdopodobne ze sa za male, a co za tym idzie zawory moga byc podpalone.

Jak okaze sie ze to jest OK to trzeba wyjac i przejrzec gazniki.

W miedzyczasie kup sobie serwisowke, stawiam jablka przeciw burakom ze bardzo ci sie przyda :banghead:.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy też ma RX, poprzedni właściciel nieudacznie przerobił wydech na wolny na 4w1. I wiem że nie palił mu aż tak strasznie dużo, potem zrobił regulacje z czyszczeniem gaźników i mówił ze moto znacznei mniej pali. Więc chyba stan Twojego wydechu nie powinien mieć aż tak wielkiego znaczenia. Zastanawiam mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie to że Twój strzela w tłumik a ten nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...