Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzi mi sie, ale jedna rzecz mi sie nie podoba - aczkolwiek to malowanie :icon_mrgreen:

moze to ciekawe, ale jakos mi do gustu to nie przypadlo - jedna strona taka, druga taka.. :icon_mrgreen:

Ale ogolnie extra :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaraz brak słów, miał chłopak wizje którą którą przedłożył

zrobił to sam z własnej inicjatywy i ja podziwiam takich ludzi i chyle czoła

za chęci i pomysły, a co do oryginalnych ETZ to jest tego sporo i tak

prędko nie wyginie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze jest jak sie swój sprzęt widzi a nie jaki jest :biggrin: ogółem choć może wolałbym normalną odpicowaną etke, to ten motor ma w sobie coś niezwykłego bo ktoś niezwykły włożył w niego serce i wuchta pracy:D sam tez czesto mam chętke na chociaż jakieś drobne przeróbki, tak żeby pomagikować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dodać nic ująć ... dla mnie lipa... ktoś tu chyba sie baaaaaaaaaardzo pomylil

raczej wolalbym oryginał.... ale jego sprawa...

 

Każdy lubi to co lubi, trzeba człowieka docenić za trud czas i pieniądze w to włożone.

Ty lubisz oryginał a ktoś inny chce coś zrobić samemu

jednemu się podoba drugiemu nie ale to nie znaczy że należy krytykować.

 

A kto wedłóg ciebie się aż tak bardzo pomylił co :biggrin: :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak;

-zachwycacie się profesjonalnie tuningowanymi sprzętami i to jest naturalne,

-profesjonalizm nie bierze się sam z siebie, jest nasiąknięty potem, ale jest też nasiąknięty poziomem

wyobrażni i możliwości finansowych.

No i tyle......, podziwiam tego młodego człowieka, niech nie patrzy na mocherowe opinie otoczenia i niech swój profesjonalizm rozwija, niech się realizuje, niech rozwija wyobrażnię.

Twoje zdrowie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nawet na koło nie pojdzie tak czy tak!

pozdr.

 

Nie tylko maszyny za 15 tys ida na koło, taką mztke tez mozna bardzo fajnie stawiać, ja moja 250 stawialem i to z gazu a to jest 251 wiec bedzie duzo zabawy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek za pomysł. Ale jednak trochę nie jest t oprzemyślane bo moto jest za krótki i(lub) za wysoki, po za tym fajnie wygląda(jak motorynka trochę)ZAczyna sięod takich MZ a potem zakłada się firmę i robi najlepszy custom w kraju :icon_mrgreen: ... na czymś chyba musi ćwiczyć nie?Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na zlocie podziwiałem tak jak i wszyscy przerobionę jawę 350 na coś ala drag / choperas. Gościowi wyszło to rewelka tak jak i ta etka. Moto jest w miarę dobrze zrobione i ja tam jestem jak najbardziej za za takimi zabiegami. A tym co się to nie podoba brak poprostu fantazji :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...