Skocz do zawartości

WR 450 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Nie będe się z tobą przegadywał porównaj tylko masy nie chce cię obrazić tylko denerwuje mnie jak ktoś faworyzuje marki.

 

jakie faworyzowanie marki , o czym Ty mówisz ze Ty masz WR nie znaczy że jest najlepsza, wymieniłem 3 marki trzymajace w ryzach swiatowe enduro a Ty nie majac argumentów zarzucasz mi jakies faworyzowanie, i nie chodzi o jakies przegadywanie sie nawzajem tylko o sprzedanie najcenniejszych informacji bo chyba po to jest 4um?? a nie bo za wielu argumentów to nie podałes oprócz jednego słowa waga waga waga które klepiesz w kółko

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie faworyzowanie marki , o czym Ty mówisz ze Ty masz WR nie znaczy że jest najlepsza, wymieniłem 3 marki trzymajace w ryzach swiatowe enduro a Ty nie majac argumentów zarzucasz mi jakies faworyzowanie, i nie chodzi o jakies przegadywanie sie nawzajem tylko o sprzedanie najcenniejszych informacji bo chyba po to jest 4um?? a nie bo za wielu argumentów to nie podałes oprócz jednego słowa waga waga waga które klepiesz w kółko

 

pozdrawiam

 

Niewiem ile miałeś sprzętów bo ja pare miałem chciałbym KTM to bym go miał ale wolałem WR bo KTM już miałem ale nie bede się wypowiadał wziołem Yamahe ze względu na dostęp do części jaki mam i lepiej według mnie moc oddaje,co do tych 3 marek które wymieniłeś to jest normalne bo są to motocykle produkowane w europie i musi ich być najwięcej a tak na marginesie nie cytuj już moich wypowiedzi bo nie chce mi się ci odpisywać kazdy niech lata na czym chce są gusta i guściki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co Husqvarna diametralnie zmieniła design ;) No wszystkie te moto co tutaj zapodaliście łądniutkie są ale tutaj nie o wygląd chodzi tylko o silnik,parametry,osiągi,wytrzymałość :cool: itp. itd. etc. ---o tym nie zapominajcie :banghead: :clap: Dla mnie osobiście wygląd w maszynach enduro/cross jest najmniej ważny :icon_biggrin:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co Husqvarna diametralnie zmieniła design ;) No wszystkie te moto co tutaj zapodaliście łądniutkie są ale tutaj nie o wygląd chodzi tylko o silnik,parametry,osiągi,wytrzymałość :cool: itp. itd. etc. ---o tym nie zapominajcie :banghead: :clap: Dla mnie osobiście wygląd w maszynach enduro/cross jest najmniej ważny :icon_biggrin:

 

pozdrawiam

 

I o to właśnie chodzi. Podniecanie się jednym kilogramem w tę czy drugą stronę jest bezsensem. Mówimy o enduro. A na pięknych plastikach to można sobie zimą z górki na śniegu pozjeżdżać, jeśli to co pod nimi prezentuje mierny poziom.

Nie od dziś wiadomo, że KTM ma świetny marketing, choć nie uważam, żeby była to marka i jakość The best of the best. Widac choćby po ERZBERGU, gdzie poza Suzuki Pastrany i BMW HP nie było widać innych sprzetów - a nie zapominajmy, że w głównej mierze to KTM sponsoruje ten rajd. Sponsor płaci, sponsor wymaga, aby go było widać.

Alu rama wygląda fajnie, ale żeby miała odpowiednie parametry, musi być "obficiej" zwymiarowana. Czyli tutaj raczej nie szukajmy zysku na masie. Tak naprawdę to pokaz możliwości technicznych firmy, i wymagania klientów, bo chcą miec "wypasiony design".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podoba biała yz250f ;] full wypas, ale na swoją nie narzekam :icon_biggrin:

 

a jak powiedział Pacian, są gusta i guściki o których nie powinniśmy dyskutować, każdy ma własne doświadczenia z motorami i każdemu co innego pasuje, jednemu będzie pasował KTM a drugiemu YAMAHA czy HONDA.

 

a wracając do design'u to z tego co widzialem to ktm fajny zrobił, a w ogóle nie wiem po co taka kanapa w suzuce ??? przecież ten kolor nie pasuje.....

 

 

Pozdro ALL

Edytowane przez slashromester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upodabnia sie do ktm'a i innych marek.. hmmm porażka jak dla mnie

Dlatego własnie yamaha robi sie coraz ładniejsza :cool: Dzieki tym zabiegom WR wyglada wreszcie lekko jak crossówka a nie czołg. Alu rama nie ma nic innego na celu jak podniesienie sztywnosci motocykla dzieki czemu ten znacznie lepiej składa sie w zakręty ;) a to ze wyglada lepiej to inna sprawa :icon_biggrin: A ten nowy KTM jest genialny!

 

 

Kurcze kiedy ja sobie kupie nowy motor z salonu... :clap: no.. no.. no i zapas tłoków i korb na 10 lat :banghead: ahhh te mażenia :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak ten KTM jest na ramie chromo molibdenowej :D

jest to lepsze rozwiazanie niz aluminium

ciekawi mnie kiedy zrobia cala rame z wlokna weglowego... albo innych materialow z najwyzszej polki.... taka cala tytanowa rama wcale nie musi byc gruba i ciezka... ale to jest taka kasa ze ...

uhhhh

KTM jak dla mnie bomba :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak dla mnie też KTM bomba, czytałem test KTM 250 sx-f 2006, 39 koni na tylnim kole mierzone a silnik kręci sie do 17tys. Zamówiono 2tys więcej sztuk niż fabryka wyprodukuje :icon_mrgreen: kute mocowania lag itd itp i te czarne felgi miodzio Brawo KTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozumiem ale tak szczerze tez nie lubie faworyzowania mark wiadomo jeden lubi to a drugi to i sie mowi mi sie podoba, a nie "jest najleprze".Moje prywatne zdanie jest takie ,ze na wygladzie sie nie jeździ.Ale to tylko moje skromne zdanie:)Po co mi te piekne czarne felgi czy tez super naklejki??Jak bede eksploatował w warunkach ekstremalnych to szlak to trafi farba zejdzie w miejscu obtarc i jak to bedzie wygladało?? Ja osobiscie wole stare sprawdzone metody:) I mysle ze jak ktos sie chce pokazac to niech kupi jakiegos chopera albo scigacza:)Bo moim zdaniem 99% osob ze scigaczy to tylko szpanerzy ale to tez tylko moje zdanie:)Wiem co widac u nas w Puławach. Scigaczy jest duuuzo a jeżdza ekstremalnie tylko moze 2-3 nie wiecej.Aby co piatek pod championem wypucowane stoja a własciciele obok:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozumiem ale tak szczerze tez nie lubie faworyzowania mark wiadomo jeden lubi to a drugi to i sie mowi mi sie podoba, a nie "jest najleprze".Moje prywatne zdanie jest takie ,ze na wygladzie sie nie jeździ.Ale to tylko moje skromne zdanie:)Po co mi te piekne czarne felgi czy tez super naklejki??Jak bede eksploatował w warunkach ekstremalnych to szlak to trafi farba zejdzie w miejscu obtarc i jak to bedzie wygladało?? Ja osobiscie wole stare sprawdzone metody:) I mysle ze jak ktos sie chce pokazac to niech kupi jakiegos chopera albo scigacza:)Bo moim zdaniem 99% osob ze scigaczy to tylko szpanerzy ale to tez tylko moje zdanie:)Wiem co widac u nas w Puławach. Scigaczy jest duuuzo a jeżdza ekstremalnie tylko moze 2-3 nie wiecej.Aby co piatek pod championem wypucowane stoja a własciciele obok:D

Dobrze gada polać mu. :icon_mrgreen:

No może z tymi 99% minimalnie przesadziłeś. :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mi te piekne czarne felgi czy tez super naklejki??Jak bede eksploatował w warunkach ekstremalnych to szlak to trafi farba zejdzie w miejscu obtarc i jak to bedzie wygladało??

Te czarne felgi nie są malowane tylko anodowane, warstwa tlenku nie odskakuje od felgi jak farba :icon_eek:

 

Tobie może to niepotrzebne ale pomyśl co by było jakby KTM cały czas trzymał się tego samego designu od wczesnych lat 90, wątpię żeby ta firma jeszcze istniała... A tak cały czas idą do przodu i w mojej opinii wyprzedzają wszystkich producentów o kilka lat.

No i to, że motocykl ładnie wygląda przeszkadza ci w czymś? Przecież ani cena drastycznie nie podskoczyła, ani jakość wykonania i wytrzymałość nie spadła... Lepiej jeździć na brzydkim odrapanym i brudnym motocyklu, czy na ładnym, chociaż odrapanym i brudnym motocyklu? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...