Skocz do zawartości

ludzie znowu cos odwalilam


BEEMKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taaa :wink:

nio ja go uzywam jak mam problem z odkreceniem sruby

i tak fajnie brud usowa

 

ale siara o w morde jezia chyba ze wstydu sie spale

 

to jednak koledzy mieli racje zatluscilam tarcze :biggrin: :icon_mrgreen: :wink:

 

lece to zalatwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hyhyy no raczej, teraz moja droga tak

- drugi drink

- odtłuszczanie tarczy - może być aceton.

- odłuszczanie klocków - ponowne

- odtłuszczanie zacisków

- dla pewności odpowietrz zaciski i odpowietrz pompę, skoro wcześniej całkowicie opróżniłaś układ hamulcowy

- trzeci drink

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

-sposcilam caly plyn

-i zajzialam do klockow jeden byl suchy adrugi zalany to nie znaczy ze go zasikalam ;)

byl tlusty wiec go umylam w acetonie ale jak zaczelam to czyscic to pomyslalam ze bede wszstko dokladnie czyscic i przed zalozeniem kolka przetarlam se tarcze WD-40 i wszystko zamontowalam oczywiscie olej tez uzupelnilam nie zapomnialam o tym...

:P :P :P :D :biggrin: :icon_mrgreen: :wink: :wink: :P

 

Załama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ludzie nie ma problemu, dziekuje za pomoc i zrozumienia ale wiecie ja ju zylam dniem nastepnym i mialam tyle spraw na glowie,ze nie moglam sie skupic.

 

tak na marginesie to wszystko dlatego,ze myslalam iz dzis jest bedzie sobota a sie wczoraj dowiedzialam,ze piatek.

 

wczoraj wzielam kolezanki do garazu bo butelki jeszcze nie skonczylysmy ,ale moto ju ok.

dzis maly kac ale to chyba od fajek, do pracy nie poszlam bo zapomnialam

 

a tak na marginesie to ja nie jestem fachowiec jakis,ktory ma wszystko w jednym paluszku ale caly czas sie ucze, pozniej do mojej maszynki bede matowac xenon lamp ale to wiem akorat jak

 

pozdro, jeszcze raz dzia za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj BEEMKA, ty roztrzepańcu mały :icon_mrgreen:

 

Z tymi lampami to może sama nic nie kombinuj, bo jeszcze w Essen prądu zabraknie :buttrock:

 

malenki nie martw sie ,dam rade, podpatrywalam jak bylam na spodkaniu klubu bmw i oczywiscie mam kogos do pomocy.

wlasnie ja tak mysle,ze ja chce wszystko szybko i wyobraz sobie,ze ty nie pierwszy powiedziales na mnie roztrzepaniec ale przynajmniej chlopcy mieli tu niezly ubaw z tego co mi sie o uszy obilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wszyscy ci gremialnie gratuluja, ja natomiast mysle ze dalej masz problem.

Jezeli zajrzalas do klockow i jeden byl suchy, a drugi tlusty - to wynika z tego ze cos na ten klocek leci i go tlusci. Moze byc to olej z nieszczelnej lagi teleskopu, albo plyn hamulcowy z tego zacisku ( oba dadza wrazenie tlustego klocka ). Efekt po jakims czasie bedzie taki sam - slaby przedni hamulec i zle dzialajacy przedni widelec ( jesli to teleskop ) lub slaby, stale zapowietrzony przedni hamulec ( jesli to plyn hamulcowy ). Radze dalej sprawdzac co sie dzieje jak ci kac minie.

Aaa i tarczy po odtluszczeniu acetonem nie dotykasz nawet zadnym plynem czyszczacym, najlepiej w ogole niczym.

 

Adam M.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, oki - dzia

 

byly ju troche wpokrzywione wiec wzielam na mszynke tarcze i je wyprostowalam tzn byly zbyt jakby to powiedziec wyrzezbione, rozumiesz o co mi chodzi , Adam M.

chyba dobrze zrobilam ??? czy moze znowu cos odwalilam..... mialam takie same tarcze przy rt-eku i tak samo zrobilam i jest wszystko oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...