Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

he he ale beka ale tak to wyglada ja jak śmigam z kumplem on ma strasznie w głowie aby tylko slidera przytrzeć to jest jego wyznacznikiem jazdy po winklach a ja za nim lece sobie spokonjnie zakrętas nie ostry prędkosć około 100km/h i na lajcie bez siadania na bocznej nóżce a on kurze stara sie wycierać slider pościerany ale opona nie zamknięta ambicje heh , widzę ,ze mineła moda na gumowanie itp teraz dbają o sprzęty i zdrowie tak zauwazyłem w moim otoczeniu nawet na zlotach juz nie wyrywa sie aż tylu śmiałków

To na pewno nie jest po polsku. Jest tu tłumacz?

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam coraz większe kompleksy, gdy wydaje mi się że zaraz spadne z moto starając się przytrzeć slider w zakręcie, znajomy który mnie obserwował mówi że praktycznie wcale nie zwieszam dupy z siedzenia.

 

Pozostaje ćwiczyć pozycję przez zimę na sucho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odwrotnie, wydaje mi się że już niżej się nie da, nawet udało mi się przypadkowo przytrzeć rzepa na kolanie w dużej patelni i raz w prawym niemieckim bo zapomniałem założyć slidery (chociaż nie wystawiałem kolana jakoś przesadnie, w każdym razie nie myślałem o tym, potem juz musiałem pamiętać żeby je chować), a potem patrzę na zdjęcia i załamka.

 

http://www.wgrzesiak.com/foto/picture.php?/30878/category/107

 

Cały czas się za bardzo prostuję. Może jak założę owiewkę to będzie jakiś punkt odniesienia.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limo - skręcisz się w dupie to ta zjędzie z siedzenia a kolano samo pójdzie w dół i do przodu. Ale spoko i tak siedzisz lepiej ode mnie. Ja wystawiam tylko pół poślada bo na więcej gimnastyki nie mam kondycji. Muszę to jednak poprawić bo mam wrażenie, że tylko dzięki mojej piórkowej wadze opony jeszcze trzymają. Dla zobrazowania dramatu tej sytuacji w sierpniu bez gleby na dużej patelni przytarłem crashpada.

Jak nie siedzieć ;)

http://www.wgrzesiak.com/foto/picture.php?/24629/category/100

http://www.wgrzesiak.com/foto/picture.php?/24912/category/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limo - skręcisz się w dupie to ta zjędzie z siedzenia a kolano samo pójdzie w dół i do przodu. Ale spoko i tak siedzisz lepiej ode mnie. Ja wystawiam tylko pół poślada bo na więcej gimnastyki nie mam kondycji.

 

 

 

Ja też tylko pół, i tak ma być bo drugi poślad zapiera się o tylną część kanapy. Ja muszę bardziej pochylać górną część ciała tylko wzrost przeszkadza.

 

 

 

 

wow limo ile Ty masz opuszczoną półkę na lagach? I ta taca z przodu to seryjne zegary?

 

 

Wszystko jest jak w oryginale tylko cebry mają kierownice nad półkami a ja przełożyłem pod, dlatego tak wygląda. Jeszcze bym je trochę obniżył tylko najpierw muszę założyć owiewki i zobaczyć czy nie będzie przeszkadzać. Zegary seryjne :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monster ale w tym roku to już raczej odpada ? A na przyszły jak ? Bo ludzie się tam sprzeciwiają ....

A więc sprawa wygląda tak:

Aby korzystać z toru należy zapisać się do Automobilklubu Leszczyńskiego i dokonać opłaty 110zł na rok kalendarzowy. Obecnie spotkania odbywają się od sierpnia 2013r co środę od 15-19 godz i w wybrane soboty i niedzielę.

Szczegółowe informację można znaleźć na stronie www.moto.gostyn.com.pl :biggrin:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...