Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo załóż gumy Pirelli i od razu ćwicz łokcie ;) Wciąż jestem pod wrażeniem tego, co to potrafi. Inna sprawa, że samochodem też jeździłem na oponach tej marki i szybko doszedłem do wniosku, że w pojedynku z prawami fizyki inżynierowie Pirelli wychodzą zwycięską ręką... Na winklach aż nadwozie trzeszczało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman, kurdę, założyłeś slicki super softy, "kwalifikacyjne". Widziałeś jak Ci ta zajebiście przyczepna opona momentalnie zeszła? To są opony mega wyczynowe. Taki numer to tak jak włączyć god mode w Starcrafcie :) .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale jakbyś miał się umówić raz na miesiąc z zajebistą laską, albo 3 razy częściej z taką, która Ci odpowiada na 50%, to co byś zrobił?

 

ps. wiem, jedno nie wyklucza drugiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak ogarnąć granicę wciśnięcia przedniego hebla?

Wydawało mi się że hamuję ciągle tak samo ostro, a okazało się że musiałem to robić na granicy bo tak mnie znowu w lbl sponiewierało że dojść do siebie nie mogę.

Czy wystawiona wewnętrzna noga przy dohamowaniu, jak to robią w moto gp, jest właśnie po to żeby uniknąć takich sytuacji?

Zdjęło mnie w stronę zakrętu w takim tempie że nie ogarniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to jak Ty nie wiesz co źle zrobiłeś to my ci bez filmu nie pomożemy. Jak wyglebiłeś w zakręcie? W złożeniu już (mogłeś podeprzeć seta), czy w trakcie składania się? Nie rób sobie jaj z tą nogą.

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było przed zakrętem, na prostej drodze, nawet nie zacząłem skręcać :)

zwykłe dohamowanie, tam nie wiem ze 100km/h może (pierwszy zakret w prawo po lekkim łuku i prostej startowej)

Dohamowanie jak każde wcześniej i nagle jebut w mgnieniu oka

Ręce opadają

Edytowane przez tostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony ,olej na drodze, zbyt gwałtownie klamke atakujesz?

Ja jak zaczynam się składać to zaczynam też odpuszczać klamkę - w sumie to chyba zaczynam odpuszczać już w momencie jak pomyśle o skręcie i zanim w ogóle zacznę się ustawiać do zakrętu, ale ja też za szybki nie jestem :P Odpukać - jednak, na razie upadków nie trenuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Michalski zasadniczo mam wolną chwilę w pracy, miałem iść kupę, ale muszę się nastroić. To napiszę coś o tym zdjeciu.

Zaczynając od głowy, trochę patrzysz więc powiedzmy okej.

Mógłbyś skręcić ramona z biodrami w stronę zakrętu, może się coś pochylić.

Patrząc na ręce odnoszę takie wrażenie że się kurczowo trzymasz kierownicy i pchasz ją od góry, a nie od siebie.

Na tym zdjęciu dobrze nie widać czy dociskasz zewnętrzną nogę do zbiornika, i w sumie co tu wymyslać.

Musisz motor zmienić, bo to bez sensu..

No i zakładka musi być, oj musi.

 

 

Yuby, to jest ta zakładka?

post-58196-0-22841600-1352219182_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak nieletnia zakładka

 

Ale tylko wyglada w real jak by ci wziela to by Ci uszy odfrunely.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...