Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ostatnie foto jest kozackie! To znaczy biker na nim. Ciekawe, czy te ślady gumowania należą do sprzętu?:).

Mam pytanie, czy koledzy znają jakieś miejsce, gdzie na Dolnym Śląsku można bezpiecznie doskonalić swoją jazdę?

ホンダが一番です

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest fajnie jak ma się gdzie poszaleć, widzę że większość z was mieszka w sąsiedztwie torów Poznań, Radom, a ja nie mam takich możliwości dlatego też kombinuje na wszystkie sposoby

Ponoć były plany wybudowania czegoś pod Krakowem ale tylko plany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie pitol. Co na Radomiu jestem to przynajmniej kilka moto na krakowskich blachach lata, więc to chyba nie wyprawa na koniec swiata.

Bo tak to jest dyskusja o tym jak trenować nurkowanie głębinowe w kałuży.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Jeszcze inna, bardzo dobra opcja -, z Krakowa jezdzi na gymkhanę ekipa Moniki Jaworskiej - prawdopodobne że ćwiczą w miare regularnie i gdzies w Twoich okolicach. Startują we współpracy z dealerem hondy, chyba moto fun. Przez dealera mozna by poszukac kontaktu z nimi. Pewnie znajdziesz też jakies info w internecie bo z tego co wiem Monika otworzyła szkołę jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie foto jest kozackie! To znaczy biker na nim. Ciekawe, czy te ślady gumowania należą do sprzętu? :).

Mam pytanie, czy koledzy znają jakieś miejsce, gdzie na Dolnym Śląsku można bezpiecznie doskonalić swoją jazdę?

pod Zieloną Górą, w Starym Kisielinie macie całkiem fajny tor kartingowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa komplety opon zaj...ne, ale kolano jest! I to bez specjalnych ciuchów daje radę :blink: , szacun.

 

img_0206.jpg

 

 

Tutaj to za mało kolana

 

31406d1210311045-deals-gap-pic-rich-gap.jpg

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcyk, dopiero teraz obejrzałem ten filmik i jak dla mnie to zajebiaszcze urządzenie do nauki panowania nad uślizgami koła. Ale jak chcesz schodzić na kolano to musisz mieć przyczepność a te kółka Ci ją zabierają.

 

Co do torów to do Brna masz trochę bliżej niż z Warszawy do Poznania więc się nie wykręcaj ;).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy koledzy znają jakieś miejsce, gdzie na Dolnym Śląsku można bezpiecznie doskonalić swoją jazdę?

Odcinek Walim-Rzeczka albo Michałkowa. Plusem jest to, że miejscowi już są odpowiednio przeszkoleni i nie wyłażą na drogi bez upewnienia się, czy ktoś nie trenuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie wykręcam ale z tymi kółkami motocyklem po ulicy nie mogę śmigać co gorsza nie mam samochodu ani przyczepki

 

wracając do pani MONIKI JAWORSKIEJ i jej szkoły jazdy to wiem gdzie jest Motodrom ale ilekroć tamtędy jadę między godziną 16-20 nigdy nikogo tam nie ma,może oni trenują o 3 w nocy

Edytowane przez rumcyk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...