Skocz do zawartości

Mam cykora nie ukrywam


migdal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:lapad: Tak mam cykora i się tego nie wstydzę nie jeżdziłem 30 lat na motocyklu a teraz mam dosiąść nowego Draga 1100 jak to zrobić ,proszę no walcie śmiało każda rada dobra oby łeb został cały ;)

pamietaj o wazelinie, powoli i ostrożnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera!

Moze na poczatek kup sobie cos, co ma 250-350 ccm a jest niedrogie i przypomnij sobie jak to sie robi? ;)

Chyba ze mozesz sobie pozwolic na cos wiekszego i ciezszego.

1100 to duzo, konikow pewnie tez nie brakuje.

Pamietaj, ze ze najgrozniej jest po pierwszym miesiacu (przykre osobiste doswiadczenie).

Pozdrawiam i radosci z jazdy zycze! :lapad:

MaRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar27 nie wiem, czy się śmiać, czy płakać z poziomu twojego dowcipu ;)

 

Najlepiej nie bać się, wsiąść i pojechać, zobaczysz, że to jak z pływaniem.

Jak ktoś kiedyś jeździł, to już zawsze będzie sobie jakoś radził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragstar nie jest taki straszny, ma troche kopa ale bez przesady, uwazaj tylko ze sprzeglem i gazem przy ruszaniu bo juz niejeden tak skonczyl swoja pierwsza przejazdzke a szkoda by bylo porysowac daga, reszty sie nie boj bedzie dobrze.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu radzić?! Wsiadasz i jedziesz. 65 koni - lub coś około. Na początek manetka gazu delikatnie [tak na 1/4] i pójdzie :lapad:.

Jak nie będziesz się manetką zanadto bawił to jest taki przyjemnie krowiasty ;P

Generalnie luz i sama przyjemność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem cykora po ... 10 latach.

Facet musiał przyprowadzić moto na lawecie do domu. ;)

 

A tak na serio...

 

Pojeździj na drogach jak najmniej ruchliwych. Najlepiej aby miały dobrą nawierzchnię. Ja na początku unikałem głównych tras, nawet z wyprzedzaniem byłem ostrożny.

 

A jeszcze lepiej jedź na szkolenie do Tomka Kulika. 50 zeta za godzinę, ale naprawdę warto. Byłem na razie tylko raz, ale na pewno jeszcze się pojawię.

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Tak mam cykora i się tego nie wstydzę nie jeżdziłem 30 lat na motocyklu a teraz mam dosiąść nowego Draga 1100 jak to zrobić ,proszę no walcie śmiało każda rada dobra oby łeb został cały :lapad:

Może - jak już ktoś wyżej zasugerował - wykup sobie jazdy doszkalające? ;)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam cykora i się tego nie wstydzę nie jeżdziłem 30 lat na motocyklu a teraz mam dosiąść nowego Draga 1100 jak to zrobić ,proszę no walcie śmiało każda rada dobra oby łeb został cały

 

nie dopuszczaj do siebie mysli a co kiedy.. ? i innych glupich mysli. usiadz na niego pewnie i poczuj GO...

"ja tak zrobilem kiedy sie przesiadalem na GPZ-a i przyszła pora na pierwsza przejazdzke, wspominam to miło :lapad: "

 

Jak ktoś kiedyś jeździł, to już zawsze będzie sobie jakoś radził.

 

... a dalej juz pojdzie jak z platka, i jestem pewien ze nie zapomniales jak to sie robi :P

 

szerokosci ! ;)

pozdrawiam piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...