Skocz do zawartości

Czas na coś większego. Jakie 125 2t do 3500zł?


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=109701444 Nie wiem ile to może kosztować :biggrin: Jest bardzo blisko siebie i to jest KTM :cool:

no to jest fajne moto bo miałem cos takiego :clap: ale ja sprzedałem za 4000 i to bez sprzegłą wiec to pojdzie ale za jakies 5500zł ale na pewno lepsze to od DT :-)

A co do dokumentów do rejestracji moto to kumpel majac motor z niemiec miał grubą teczke wypchana dokumentami. A jeden swistek to rac zej znacznie za mało. Ale licho tam wie :wink:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Ale tak jak piszecie, różne są kolory briefówr

 

A nie mówiłem :cool:

 

Ale gdzie ci by pisali na Brifie taki bajerski napsia Yamaha i jeszce znaczki a zreszta ja tam sie na niczym nie znam ;)!

pozdr.

 

 

No właśnie, a brief na granicy dają :clap: :biggrin:

 

A jak zadzwonisz do tego od CRM tp pisz co Ci powiedział :wink:

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zarejestrowac moto z niemiec potrzebny jest brief plus wymeldowanie ALBO dowod rejestracyjny z niemiec... no i do tego umowa po polsku i niemiecku ,a pozniej pierwszy przeglad i takie tam pierdoly - rejestruje teraz i tak zostalem poinformowany... z wloch to nie wiem szczerze powiem ale moze sie dowiem :biggrin:

 

pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M227131

tego bierz, ciekawe jak z częsciami.

 

Bardzo ale to bardzo fajne hard enduro, z czesciami nie ma problemu bo silnik taki sam jak w RM250 :lalag: koles powiedizał ze odda za 2500zł, ale jest jeden minus- brak dokumentów.

 

 

A co do mojego ktm to dokładnie nazywa się exc/egs rok 1996. I musze powiedziec ze bije on na głowe wszystkie kdx, rx, o crm czy dt nie wspominając ;) Leciutki jak crossówka, w sumie to ten sam silnik co w ktm sx montowany do roku 98 bodajże, więc czuć te 39km :D zawieszenie świetne, hamulce również.

A sprzedam za tyle za ile wylictują :D Moj nie ma kwita wiec niebardzo polecam dla kogos kto chce jeździć po asfalcie ;) Ale jak ktos szuka tańszej alternatywy dla nowych exc albo huski wr to radze rozglądać sie wlasnie za takim ktm jakiego ja posiadam bo naprawde jest świetny. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...