Skocz do zawartości

Husqvarna WR 125 oraz Enduro do 5tys.


Rekomendowane odpowiedzi

W tej aukcji to nie WR tylko WRE, koles zdjął podnózki pasazera i mysli ze kogos nabierze :) tak to prawda wre spali tyle przy normalnej jeździe, no ale jest słabsza od wr. A te410 to nie zaden zabójca tylko normalne enduro, a ma taką moc bo to 4T.

A po czym to poznałeś że to WRE? I ile WRE ma koni? Opłaca się cos takiego brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym to poznałeś że to WRE? I ile WRE ma koni? Opłaca się cos takiego brać?

np .WRE ma mocowania na podnózki pasażera a WR nie ma. Ma ok. 32konie. Za taka kase sie nie opłaca, to warte jest jakies 4-4,5tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo rozumiem że WRE są dwu osobowe, a WR'ki jedno.

 

P.S. znacie może jakieś strony z ogłoszeniami sprzedaży enduro? Po za allegro bo tą znam :)

 

edit. albo jestem ślepy(raczej nie możliwe) albo... nie wiem, ale ja nie zauważam różnicy. Wpatrywałem się w WR'ke Adama i tą z aukcji i nie widze różnicy, poza tłumnikiem i przednimi zawieszeniem

Adam87

ta z allegro

Edytowane przez piterq1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo rozumiem że WRE są dwu osobowe, a WR'ki jedno.

 

P.S. znacie może jakieś strony z ogłoszeniami sprzedaży enduro? Po za allegro bo tą znam :)

 

edit. albo jestem ślepy(raczej nie możliwe) albo... nie wiem, ale ja nie zauważam różnicy. Wpatrywałem się w WR'ke Adama i tą z aukcji i nie widze różnicy, poza tłumnikiem i przednimi zawieszeniem

Adam87

ta z allegro

 

Tak ale huska Adama nie ma mocowań na podnóżki pasażera, a ta z allegro ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ślepy jestem. Jak boga kocham, nie widze tych mocowań :icon_question:

patrz na "rurke" idącą od podnózków kierowcy po skosie w kierunku tylnego błotnika. tam są uszka na sruby do podnózków pasazra :-) no i zawias u adama to 50mm Extreme a w tym z allegro sa znacznie ciensze lagi i inny kształt.

Sam się zastanawiałem czy nie kupić teraz jakiejś 250 ale w końcu jednak kupuje samochód.

-> STARY co Ty bredisz?? puszke bediesz kupował???? ja wiem ze auto jest potrzebne do egzystencji toważyskiej i zawodowej ale zeby odrazu kosztem motoru !!!??? :) Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiałem czy nie kupić teraz jakiejś 250 ale w końcu jednak kupuje samochód.

Tak nie można! Tak mi się fajnie ogladalo twoje filmiki z toru! PROFANACJA czy coś takiego :)

Czy ktoś mi może powiedzieć ktor huski te 410 byly z dwoma tlumikami? Jak takie cuś brzmi? Jak jest z czesciami? Czy ktoś z forum ma wogole cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz na "rurke" idącą od podnózków kierowcy po skosie w kierunku tylnego błotnika. tam są uszka na sruby do podnózków pasazra :-) no i zawias u adama to 50mm Extreme a w tym z allegro sa znacznie ciensze lagi i inny kształt.

dzięki Gawron :) Teraz już zauważyłem :icon_question:

eloelo to teraz przekonaliście mnie że jest to wre. Dzięki :banghead:

Gdyby nie ey to pewnie bym ją kupił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wahacz (popatrz na sposób regulacji naciągu łańcucha no i ustawienia koła oczywiscie) i wydech.

Co do te 410 to naprawde świetny motocykl jednak jest dużo zastrzeżeń.

Układ smarowania jest poprostu słaby. Motocykl ma niesamowite własności trakcyjne jednak silnik może być już w słabej kondycji. To jest duża wada tych motocykli.

Jeśli nie boisz się kosztów jednego remontu który wystarczy na bardzo długoo ale będzie bardzo drogi to bierz husqe te 410 :)

Mówie o tych starszych czyli z 2 wydechami bo tylko o tych troche wiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co przeczytalem tu i uwdzie to te starsze te410 nie byly wyczynami lecz te nowsze co byla pokazana pare postow wczesniej jest w kazdym razie wolal bym te 350 ..

a co mozecie mi jeszcze powiedziec o wr250 ? jakies koszty podstawowych podzespolow itp?

 

p.s. EnduroMax mam pytanko czy smigales wczoraj 09.06.2006 swoja dr (o ile sie nie myle) ulica Grochowska??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siem!

 

I jeszcze jedno pytanie w tej aukcji koles pisze że ta WR'ka pali tylko 4,5l. Czy to możliwe? Dobry to by był motor?

 

Pozdrawiam :icon_question:

 

W tej aukcji to nie WR tylko WRE, koles zdjął podnózki pasazera i mysli ze kogos nabierze ;) tak to prawda wre spali tyle przy normalnej jeździe, no ale jest słabsza od wr. A te410 to nie zaden zabójca tylko normalne enduro, a ma taką moc bo to 4T.

 

Jak WRE pali 4,5 to mi taka pokazcie :) WRE srednio a nawet minimulm pali z 6 litrów kolego!

Nie wiem czy zauważyliście ale 2000 r. miały już UPSy a ta nie ma!

Koleś ściemnia jak ... :banghead:

pozdr.

Edytowane przez SEBOOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co przeczytalem tu i uwdzie to te starsze te410 nie byly wyczynami lecz te nowsze co byla pokazana pare postow wczesniej jest w kazdym razie wolal bym te 350 ..

a co mozecie mi jeszcze powiedziec o wr250 ? jakies koszty podstawowych podzespolow itp?

 

 

TE to enduro i to każda czy stara czy nowa

TC to wyczyn

 

do wr 250 tłok 330 zł, korba 370 zł, dostepne w ciagu max tygodnia, tarcze do sprzegła wiekszosc firm posiada w asortymencie wiec nie ma tu jakiegos bólu z gratami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było pózniej pytań z cześciami do Huseq nie ma! Ale sa za odpowiednia cenę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozdr.

 

jak to nie ma??? :| nie wiem czy do konca zrozumiałem twój post ale jesli mówisz ze nie ma gratów do husek to nie wiem w jakim swiecie zyjesz, albo czego nie mogłes kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...