Skocz do zawartości

Husqvarna WR 125 oraz Enduro do 5tys.


Rekomendowane odpowiedzi

2 sezony użytkowałem husqvarne wr 125 i moge ci ją z czystym sumieniem polecić, nawet na pierwszy motocykl. Niedawno sprzedałem ją właśnie za podobną cenę za jaką ty chcesz kupić. Nie wiem jak seryjne zawieszenie ale ja na swoje aż tak nie narzekałem. Z tyłu miałem ohlinsa który sprawował się na prawde super, a z przodu miałem zawieszenie WP o średnicy 50mm które po wymianie sprężyn i po dokładnej regulacji też sprawowało się dobrze.

Generalnie nie ma co zarzucać ktmowi że jest gorszy itp, to maszyna tej samej klasy o bardzo porównywalnych parametrach więc wybór powinien zależeć głównie od preferencji użytkownika który powinien po prostu dobrze poznać oba sprzęty i wybrać. Jak wybierzesz huske to będzie dobrze, jak ktm to też dobrze.

Znam ten sprzęt na wylot więc jak chcesz coś konkretnie wiedzieć to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam, ale takiej YZ bym nie kupił. Jeśli autor mówi, że chcę sobie zrobić prawko A1 i po ulicach jeździć to chyba ktoś o tym pomyślał i nie dał do crossów homologacji. Powiedzmy taki wydech, na drodze nie przejdzie, trzeba by zmieniać na cichszy. Takie kombinacje mi się nie podobają :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłośny wydzech a słychałeś WR 450 F z tłumikiem Acerbisa? Na poczatku jak to usłyszałem to byslem ze z pistoletu strzelaja! A moze jezdzic po ulicy bo kto tam bedzie sie czepial takich pierduł. ale koniec bo zaduzo off - topic!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech spokojnie przejdzie i cala reszta tez. Ja swego czasu bylem napalony na YZ, ale nie dorwalem takiej ktora bym mobgl zarejstrowac. Jak widac ta lamp ma a to podstawa. W moim EXC tez mam tylko lampy i spokojnie zarejstrowalem, a ten nawet ma kierunkowskazy :buttrock:. Pytanie tylko czy wbija mu w papiery 14KM. Bo wlasnie tyle obowiazuje na A1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam, ale takiej YZ bym nie kupił. Jeśli autor mówi, że chcę sobie zrobić prawko A1 i po ulicach jeździć to chyba ktoś o tym pomyślał i nie dał do crossów homologacji. Powiedzmy taki wydech, na drodze nie przejdzie, trzeba by zmieniać na cichszy. Takie kombinacje mi się nie podobają :buttrock:

Ja mam SX zarejestrowany i po ulicach ganiam :-) A wiekszośc kumpli ma na crossy tylko OC zapłacone i tez przechodzi

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mówicie że full crossa też da rade zarejestrować?? ojciec ma znajomego w stacji kontroli pojazdów(to tylko tak se mówie, żeby nie było że coś nie legalnego robie :buttrock: ), jeśli da rade to może jakąś honde cr 125 bym kupił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim motocyklu sprawa miała sie troszke inaczej. Pierwszy własciciel startował w MP i chciał miec mocniejsze moto niz inne enduro 250. A ze miał pieniedzy wór to poszedł i kupił kit homologacyjny (koszt kolo 5000zł ->mini pradniczka, swiatła, migacze itp + papier zezwalajacy na dop do ruchu) zarejestrował go i miał enduro z silnikiem mocniejszym o niecałe 9KM i lżejsze o pare kilo :-) sprytny facet. Jak masz jakiegos znajpmego na stacji to moze ma uprawnieniea do nadawania homologacji. Ale to i tak chyba 500zł kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie dolacze do tematu szukam enduro o przeznaczeniu raczej tylko w teren i to taki mocniejszy typu wydmy bagna itp chce zeby naprawde ladnie oral ziemie zeby nie bylo problemow z brakiem mocy przy podjezdzaniu pod gore itd mam okolo 6 tys wiec to nie jest za wiele ale zawsze cos dobrze ebdzie jak motorek bedzie dosyc wysoki mniejwiecej jak exc moje typy to: husqvarna te 410,350 wr 125 (250 jakas taka straszna moze byc :buttrock:) suzuki dr 350 (ale obawiam sie ze moze nie sprostac wymagania??) aprilia rx 125 kawasaki klx 650r i jesli bedzie mozliwosc to exc125 ale raczej watpie ze takie cudenko mi sie trafi

 

wiec co wybrac co bedzie najlepsze w miare tanie w uzytkowaniu bezyna czescie itp i bedzie dawalo rade

zaznaczam ze z ulica stycznosc to bedzie mialo tylko podczas dojazdu do lasu :biggrin::D:D???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz rozstzał husa te 410 to zabójca :buttrock: lekki i mocny

 

tak odrazu morderca :biggrin:

 

weź wr 250 nie ma jak moc dwusuwa :crossy: za 6 tys kupisz na bank ja około 6 chce za swoją tylko cieżko mi sie zdecydowac na sprzedaż :biggrin:, i drugi typ to te 410 bo reszta tamtych sprzetow to raczej Cie nie zadowoli jeśli mówisz o ciężkim terenie :icon_razz: i duzej radosci z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli swoja wystawiales na allegro z filmikiem no to fajna sprawa z tym ze koszty utrzymania 2t mnie przerazaja najbardziej to bym chcial te 350 bo w takiej cenie to bede mogl dostac z zawiasem usd przod no ale jak nei ebde mial wyboru to pewnie bede musial kupic 250 :buttrock: slucham dalej sugesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...