Skocz do zawartości

moj wypadek - jeszcze w szoku


szopen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję, ale najważniejsze, że Tobie nic się nie stało. Motocykl się naprawi/zamieni na inny. Trzymaj się.

 

PS Czy miałeś wykupione AC?

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, ale najważniejsze, że Tobie nic się nie stało. Motocykl się naprawi/zamieni na inny. Trzymaj się.

 

PS Czy miałeś wykupione AC?

 

miaalem ale to wszystkim sie moj tato zajal ja staram sie nie przejowac wazne ze jestem ok i bede mogl dalej jezdzic.

 

 

EDIT. hmmm dobrze zee mam jeszcze honde cr :banghead:

Edytowane przez szopen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś wytłumaczyć jak to zrobiłeś że sie w niego wsypałeś? Zajechał ci, nagle sie pojawił, nagle zahamował? Bo nie rozumiem jak to zrobiłeś że rozbiłeś sprzęt którym pewnie nie przekraczasz za często nawet 80 km/h ??? I to jeszcze w trakcie skrecania z drogi głównej na podporządkowaną? To z jaką prędkością wykonywałeś ten skręt???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom rzeczywiscie przykra sprawa, ale nie poddawaj sie sprzeta sobie sprawisz nowego, najwazniejsze ze z Toba jest ok !!

 

Co do samego wypadku to tez nie czaje jak mozna tak rozbic maszyne przy skrecie na podporzadkowana przeciez wiadomo ze nie mogles jechac z duza predkoscia. Ale jak sam piszesz ze jestes jeszcze w szkou jak sie pozbierasz opisz to dokladniej. Szybkiego powrotu na sprzeta zycze !! Trzymaj sie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne szczęscie masz!

Ja wpadłem prz glebie niby w kszaki a co sie pozniej okazało zdarłem skóre z uda <bleee> , i złamałm palec chyba bo do dzis mam cos z nim nie tak ;/, a do tego wpadłem w pokrzywy!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś teraz bogatszy o jedną życiową mądrość.....a tego ci nie zabierze nikt ...skorzystaj ...warto .... :buttrock:

 

Dokladnie

 

 

a w zakret wjezdzalem 90.... i byl czysyty nagle sie pojawil i ejszcze stanol za blisko!! i w niego wpierolilem sie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech

 

wczoraj sam bym sie skasował ostro...

 

lesna droga ,zakręt w prawo, jade ok 60... nagle zauwazyłem,ze moto przestał skręcać...(piasek? wilgoć?) wyprostowałem i hamuję. skonczyłem na sąsiednim pasie oczywiście- spojrzałem na zakręt w lewo przede mną,pomyslałem: dobrze,ze nic nie jedzie- i w tym momencie wyskoczył z niego koles...

 

nerwowy jakiś-ale to dobrze- po heblach dal ostro z 40m ode mnie, chumra dymu i kurzu. minęliśmy się jak w anglii, przeprosiłem go(tylko gestami,ale dość solidnie) i pojechałem dalej. powinienem zrobić to słownie,ale szok zrobił swoje...

 

kurcze- nie jechalem szybko, szczerze nie wiem czemu mnie wywaliło z zakrętu... dobrze,ze wszyscy cali...mam nadzieję,ze bardzo goscia nie zraziłem do motocyklistów...

 

najgorsze jest to,ze słabe wnioski wyciągam z takich sytuacji... szybko zapominam...

 

 

 

a dziś po deszczu lekkim skończyłem hamowanie na światłach przed przejściem pod koniec przejścia... zablokowało mi przenie koło i mimo puszczenia i rozpoczęcia od nowa -blokowało mi je bardzo szybko...

wiedziałem,ze jest mokro,wziąłem na to poprawkę jak hamowałem(nie było mowy o ostrym hamowaniu)...

 

kurde jak cięzko wszystko przewidzieć...wydaje się,ze warunki są takie a okazuje się,ze kompletnie inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się cały jesteś,dziewczyna uratowana (szczęście że nie jechała) więc teraz tylko brać się za naprawę albo za nową maszynę!!! Niestety żal dupę ściska jak patrzysz na maszyne w którą tyle pracy włozyłeś a ona jest po dzwonie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzymaj sie mistrzu (z takim wsparciem trudno zeby nie) skoro mowisz ze masz auto casco wykupione to masz nowy motorek, a kazde malowanie da sie powtorzyc albo zrobic jeszcze lepsze. Szybkiej odbudowy sprzeta i zeby to doswiadczenie nie ucieklo ci przez palce. Coz experiance is expensive.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...