Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to jestem motocyklowy emeryt i też tak jeżdżę.

Ale powiem wam, że mam kumpla, który jest szalony, walnięty, świrnięty i ... Można by tak na temat jego umysły bez końca. Ów kumpel jeździ CBR 900 RR, którą rozwija kosmiczne prędkości, na wąskich podrzędnych, leśnych drogach. Jeśli ktoś widział drogę ze Stąporkowa do Końskich, to wie, o czym mówię :notworthy: Na tej, że drodze rozwinął licznikowe 290 km/h, a 200 km/h to dla niego zwykła przelotowa prędkość. Nie są to wymyślone przez niego bajki, bo nie raz, gdy z nim jeżdżę to ucieka mi niczym znikający punkt.

Ostatnio moją starą Kawą uciekł mi w siną dal, gdy ja na prędkościomierzu w jego CBR widziałem 200 km/h. Jechał około 250 km/h.

Modlę się, o to by mu Bozia więcej rozwagi do jazdy dała. Bo słów tłumaczenia już mi brak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem motocyklowy emeryt i też tak jeżdżę.

Ale powiem wam, że mam kumpla, który jest szalony, walnięty, świrnięty i ... Można by tak na temat jego umysły bez końca. Ów kumpel jeździ CBR 900 RR, którą rozwija kosmiczne prędkości, na wąskich podrzędnych, leśnych drogach. Jeśli ktoś widział drogę ze Stąporkowa do Końskich, to wie, o czym mówię :buttrock: Na tej, że drodze rozwinął licznikowe 290 km/h, a 200 km/h to dla niego zwykła przelotowa prędkość. Nie są to wymyślone przez niego bajki, bo nie raz, gdy z nim jeżdżę to ucieka mi niczym znikający punkt.

Ostatnio moją starą Kawą uciekł mi w siną dal, gdy ja na prędkościomierzu w jego CBR widziałem 200 km/h. Jechał około 250 km/h.

Modlę się, o to by mu Bozia więcej rozwagi do jazdy dała. Bo słów tłumaczenia już mi brak :notworthy:

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po grochówce robie kloca z prędkością 1000 km/h a póżniej spierdzielam z klopa z prędkością ponad 170 km/h :notworthy: ja napisałem na serio a większość ściemnia :buttrock: Greedo to może ty się pochwal ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_mrgreen:

 

a ja po grochówce robie kloca z prędkością 1000 km/h a póżniej spierdzielam z klopa z prędkością ponad 170 km/h :P ja napisałem na serio a większość ściemnia :wink: Greedo to może ty się pochwal ?? :buttrock:

 

:buttrock: :buttrock: :wink:

 

 

Ja jechałem na skuterku koleżanki za kierownicą koło 100 :) ale i tak fajnie wiało (dla mnie i tak super :notworthy: ) No i koło 120 z Techniaczem (ale to już z tyłu) na Hondzie nx, na drodze ekspresowej relacja Szczecin - Gdańsk :D

 

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem motocyklowy emeryt i też tak jeżdżę.

Ale powiem wam, że mam kumpla, który jest szalony, walnięty, świrnięty i ... Można by tak na temat jego umysły bez końca. Ów kumpel jeździ CBR 900 RR, którą rozwija kosmiczne prędkości, na wąskich podrzędnych, leśnych drogach. Jeśli ktoś widział drogę ze Stąporkowa do Końskich, to wie, o czym mówię :notworthy: Na tej, że drodze rozwinął licznikowe 290 km/h, a 200 km/h to dla niego zwykła przelotowa prędkość. Nie są to wymyślone przez niego bajki, bo nie raz, gdy z nim jeżdżę to ucieka mi niczym znikający punkt.

Ostatnio moją starą Kawą uciekł mi w siną dal, gdy ja na prędkościomierzu w jego CBR widziałem 200 km/h. Jechał około 250 km/h.

Modlę się, o to by mu Bozia więcej rozwagi do jazdy dała. Bo słów tłumaczenia już mi brak :D

 

 

Znam tę trase, nie jest taka wąska. Tyle że las i zwierzyna wyłazi.

200km to tak, ale 290 to już przesada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie rozbawil YarisD4D 185 km/h "z gorki" z 4 pasazerami

 

a tych czterech pasazerow to zeby szybciej spadal tak ?? :D

 

Cos czuje, ze kat pochylenia tej gorki to bylo 90 stopni :notworthy:

 

Dokladnie :buttrock:

Na plaskim w 4 dosc tegie osoby pojdzie spokojnie ponad 170km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim bandziorkiem 600N bez szybki narazie polecialem 180km/h.... czylem jeszcze lekki zapas w manetce, a ale bardziej do baku juz sie nie moglem przykleic a i tak kask znad licznikow wystawal, wiec mnie zwiewalo nieco :D

 

moim bandziorkiem 600N bez szybki narazie polecialem 180km/h.... czulem jeszcze lekki zapas w manetce, ale bardziej do baku juz sie nie moglem przykleic a i tak kask znad licznikow wystawal, wiec mnie zwiewalo nieco :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gsx 400 160km/h więcej nie dała rady...

Puszką 180 przy czym musze dodać ze jeśli połączyć wiek obu pojazdów to będzie jakieś prawie 50lat :D nie wiem co bardziej sie trzęsło przy tych prędkościach :notworthy: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b] Piocho ja nie wiem jak to możliwe ale tak jest. Już nie raz się z tego tłumaczyłem ale moja VFR naprawdę robi licznikowe 260 km/h i na potwierdzenie tego zostawia w tyle np.: ZX6R z 2000, czy RF 600 z '96 i podobne sprzęty. Nie wiem czy jakiś poprzeni właściciel coś w niej nie pozmieniał... Dodam tylko, że w Zittau (Niemcy) jest jeden mechanik który ma VFR RC 24 z '88 i lata nią 290 km/h (ma coś poprzerabiane i moc 140KM). Mówi, że żadna CBR 900 nie ma z nim szans naVmax...

Edytowane przez mazivfr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...