Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja 130 bo tyle pozwala prawo a u sasasiada z zachodu jeszcze nie bylem.

hahahahahahah , o w mordę mam nadzieję że to ironia! Jeżeli napisałeś szczerze a osiągnąłeś tą prędkość na moto które masz w opisie to lepiej je sprzedaj bo chyba jeździsz tylko na jedynce. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahah , o w mordę mam nadzieję że to ironia! Jeżeli napisałeś szczerze a osiągnąłeś tą prędkość na moto które masz w opisie to lepiej je sprzedaj bo chyba jeździsz tylko na jedynce. :icon_mrgreen:

 

cichooooo a jeśli on przez kartoflisko tyle jechał, to co teraz powiesz?? :icon_twisted:

 

u mnie lipa max ok 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195 km/h myślałem, że mi wiatr zęby powybija :wink:

 

To było założyć kask....

 

 

:icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

289 km/h w Niemczech na autostradzie.

276 km/h pod Wrocławiem na drodze ekspresowej (pusto było).

Oba w puszce.

 

Motorem 133. :) Strach szybciej poza tym głowę urywa...

 

 

czy przez przypadek nie wcisnela Ci sie 2 o dwa razy za duzo przy pierwszych podanych wartosciach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przez przypadek nie wcisnela Ci sie 2 o dwa razy za duzo przy pierwszych podanych wartosciach ?

 

Nie. Vmax auta z pierwszego wyniku to chyba 296km/h a drugiego 250 (ograniczonego elek.), tyle że ogranicznika brak. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi, myślisz że takie prędkości są zarezerwowane tylko dla sportowych tsiączków? :(

 

mysle, ze tak

 

 

No, ja starym jak swiat mercedesem w124 zapierdzielalem 230km/h :]. Tyle, ze to bylo 320 CE 220KM :].

 

pomykalem tyle E320 z 2006r

 

Nie. Vmax auta z pierwszego wyniku to chyba 296km/h a drugiego 250 (ograniczonego elek.), tyle że ogranicznika brak. :(

 

co to za auto, ze 296 leci ? Vectra OPC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie ten ten temat-psujecie tylko silniki w tych cb, cbx, gs, One nie lubią szybko...Ale napiszę coś,

nigdy nie patrzę na licznik...po co ? Wiem ile jechałem naj na gps mierzone-ale Wam nie powiem ;-)

 

pozdr,

 

aha-na autostr.w Niemczech ;-) to był jej max...

 

Pewny motocykl / super opony / pewna droga / trzymasz się mocno-Dawaj...ale spadaj w kosmos z tym 200 po mieście. Wiesz jak takich oceniam? ---->nie pies spuszczony z łańcucha bo taki to się jeszcze zachowa. Ty się zerwałeś z tego łańcucha.

a Damę z Erery to serdecznie pozdrawiam;-) --->wszystkich Was tu drogich przechwalaczy, wyleczyłaby ze złudzeń...(tudzież błędów licznikowych) :icon_eek:

 

pozdr,

Edytowane przez rYs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...