Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

1000cc sport 85r- 230km/h wiecej sie cykalem

50cc skuter 98r- 90km/h

250cc sport/naked/stunt 06r- brak licznika ale cos kolo 140km/h (sam jestem ciekaw)

600cc sport 89r- 210km/h

1300cc supersport;) ..r- 250km/h jako pasazer

600cc turystyk 88-89r- 190km/h z lapa w gipsie jako pasazer

(...)

Edytowane przez PriweR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że tym co się chwalą największymi prędkościami, zawsze albo się za szybko asfalt kończy, albo ktoś wyjeżdża, etc...

To jest temat "Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?", a nie "ile byś mógł jechać, gdyby nie...? (i tu wstawcie sobie dowolną frazę)" albo "ile jechałeś jako pasażer?" :biggrin:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że tym co się chwalą największymi prędkościami, zawsze albo się za szybko asfalt kończy...

Dla mnie to nie jest ciekawe... ciekawe by było jak by się mieszkało w Niemczech i by się powiedziało że w okolicy są same połatane i dziurawe autobahan'y :biggrin: Dla mnie to nie jest dziwne że się odcinki dróg z dobrym asfaltem szybko kończą, bo jest ich mało...

 

...To jest temat "Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?", a nie "ile byś mógł jechać...

Dlatego nie napisałem że gdyby mi sie asfalt nie skończył to bym pewnie pocisł z 350km/h, tylko napisałem że jechałem 240hm/h... Żeby rozpędzić mój moto do takiej prędkości, to muszę mieć lekki kawałek prostki bo w sumie to nawet 100 kucy nie mam :icon_mrgreen:

A wracając do gdybania to chyba by jeszcze z 10km/h poszedł więcej :icon_mrgreen:

 

 

Tak sobie pomyślałem że ta odpowiedź dotyczyła mojego posta więc zabrałem głos, jeśli nie... to przepraszam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...