Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

155 km/h z pasażerem dogodne warunki .... ale nigdy więcej przynamniej nie na tym motorze :D , 165 km/h w pojedynke , oczywiscie motocykl poszedlby wiecej ale ja już nigdy nie pojade tak szybko ponieważ nie potrzebuje tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja musze sie przyznac ze dalem sie poniesc i na autosradzie rozbujalem swoja staruszke do 202km/h licznikowych. Mogla isc jeszcze wiecej na co potrzebowalbym czasu ale jak zerknalem na wskazowke paliwa to sie przerazilem i dalem spokoj babci. Teraz wiem na co ja stac i to mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym napisał nowy temat p.t:

"Ile jechałeś najwolniej?", i zaraz sam bym odpowiedział, że w tych czasach puszki jezdzą tak szybko..

chcąc uniknąć rozjechania trzeba naprawde szybko pomykać. na przykład jak testowałem na długiej prostej maxa(ponad 180km/h) to przede mną jechało jakieś audi jeszcze szybciej!!.

nie ma zmiłuj się , chyba że posiada się jakiegoś sporta >100KM.

pozdrawiam wszystkich z EKG, niedługo do Was dołączę:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznikowo 200, bo chciałem sprawdzić jak to jest. potem na autostradzie przy wyprzedzaniu ciutkę więcej. i uważam, że ani mi to potrzebne, ani bezpieczne. ani umiejętności, żeby przy takiej prędkości pokonać np. łuk 9w sensie zakręt, tylko na autostradzie one takie łagodne są) nie mam :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...