Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To cos słaba ta twoja Apa bo prawie tyle to mi szła moja AF1 125 :biggrin:

To nie Apa jest slaba, tylko JA:).....a moze za duzo oleju w glowie?.....bede go sobie dolewac nie rowno z apa ,ale co trzecie lanie do moto..moze wtedy pojdzie 220.....jak powinien:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, to jest fantastyczna pożywka dla psychoanalityków. Kto ma dłuższego? Kto więcej razy? Kto szybciej? To może "ilu znajomych przyszło na pogrzeb?" też zapytamy?

LUDZIE! przecież (i jak ktos się nie zgodzi to chyba nie mieszka w Polsce) oprócz kilku kilometrów autostrad w Polsce nie da się szybko jeździć! A może te wszystkie rekordy na torze były? nie, ktoś wyżej napisał "140 po osiedlu do sklepu, bez papierów" No przecież w przedszkolu tak się przechwalają, ale to nie zagraża życiu i zdrowiu!

Cokolwiek powyżej 120-130 w Polsce to duże ryzyko. żeby to jeszcze o równą drogę chodziło, ale musicie do tego dodać innych na drodze i obok drogi.

 

Czasami to jak widzę takie tematy to nie chcę żeby mnie za "motocyklistę" brali.....

Chyba czas do E.K.G. albo innego towarzystwa dziadków.....

 

Pozdrawiam zabójców prędkości i życzę wam, żebyście już więcej temu podobnych rzeczy nie musieli udowadniać.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...