Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yamaha RD 80 LC2 prawie 120km/h,GILERA coguar 125 około 120,simson s51 78km/h jaweczka 50 jakieś 70km/h no i na znajomego bandicie chyba lekko ponad 160km/h jako kierowca bo jako pasażer nie pisze bo mi sie nie chce wymieniać :)

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260km autostrada Łódż , Poznań Honda Cbr RR 900 Było jeszcze pod manetą ale się bałem Ciekawie było najpierw nie wpadł bym na to , że na atutosradzie ogrodzonej siatką można spokać 2 zbłąkane 4 - nogi ... szokkkkk ... wziołem je w środek jakoś się udało Potem 2 szok po zjechaniu z niej .... Otworzył mi się plecak <czytaj normalny taki jak do szkoły> wypadła mi z niego czapka .. :( Telefon dziwnym trafem został + klucze od domu :icon_rolleyes:) Morał z tego taki , że qwa przeszkadzają tylko plecaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140 Virago 535 2 dzien po kupieniu/dostaniu prawka/w zasadzie 2 dzien jazdy na 2oo

nic ciekawego te motory ktore kocham(cruisery/chopery) sa przeznaczone do jazdy w znacznie mniejszych predkosciach

140 to za duzo :wink:

 

wole ja dobra droga ladne okolice i 90-120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cemon predkosci...

Mialem niedawno awarie slimaka napedzajacego predkosciomierz. Zanim zalozylem dobry zamontowalem tymczasowo licznik rowerowy. Wyskalowalem go najdokladniej jak potrafilem i okazalo sie... ze ten oryginalny japonski dodaje ok. 7-8 % Przy malych predkosciach jest to nieistotne, ale powyzej 140 roznica jest juz ponad 10 km/h. Wczesniej wydawalo mi sie ze nie to co MZ - japonce maja bardziej wiarygodne predkosciomierze a tu... Predkosci max nie znam bo licznik rowerowy zatrzymuje sie na 195 to jest juz prawie 220 na budziku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie proste dla szybkich motocykli... Ostre zakręty dla szybkich motocyklistów...

 

Pozdrawiam

 

słuszność!!!!!

licznikowe 255 km/h na 6 biegu

- i co z tego???

Pojechałem , zobaczyłem...już tak nie korci żeby sprawdzać...

a winklllleeeee????

TO JUż INNA HISTORIA :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...