Skocz do zawartości

embe miał wypadek


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EMBE, ja i tak wiem, że ten na górze nad Tobą czuwa :buttrock: no bo z kim innym mielibyśmy prowadzic rozmowy o egzystencji, jak nie z Tobą :buttrock:

Zdrowiej Kochany, zdrowiej :notworthy: Nie ma co marnować czasu w szpitalach :buttrock: :D

 

Jak tylko pozwolą to od razu przyjeżdżam Cię odwiedzić :)

Pamiętaj, musisz być dzielny :wink:

 

Buziole,

Nadiq

Edytowane przez Nadiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabrali Michała do Otwocka. Będą go składać jutro albo dopiero po niedzieli.

 

Wczorajsze odwiedziny przebiegły w dość sympatycznej atmosferze, Porobiliśmy sobie z Michałem trochę ,,jajów" :banghead: Ciekawa jestem tylko reakcji lekarzy dzisiejszego ranka, kiedy odkryli Michałowi kołdrę a tu na nodze na gipsie przylepiona taśmą izolacyjną naklejka ,,PATRZ W LUSTERKA, SPRAWDŹ DWA RAZY-MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!" Zrobiłam fotę, także jak już się dostanę do swojego kompa, to zarzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem tylko reakcji lekarzy dzisiejszego ranka, kiedy odkryli Michałowi kołdrę a tu na nodze na gipsie przylepiona taśmą izolacyjną naklejka ,,PATRZ W LUSTERKA, SPRAWDŹ DWA RAZY-MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!" Zrobiłam fotę, także jak już się dostanę do swojego kompa, to zarzucę

 

Trzymaj fotke, może sie przydać do jakiejś Akcji Plakatowej lub innej :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embe chłopie. Masz powody do szybkiego odzyskania sił. Myślisz że stary Mikoch nie pamięta jak obiecał Ci kata na VTR?? No więc nie zapomniał!! :buttrock: VTR czeka. Wracaj szybko do zdrowia. A jak będziesz miał problemy techniczne to tel. znasz.

Naprawdę trzymamy wszyscy za Ciebie kciuki.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycz mu tez szybkiego powrotu do zdrowia !!!!!!!! Najwazniejsze zeby wyszedł z tego i sie nie załamał !!!!! Na pewno bedzie dobrze !!!!! A potem tylko jakis nowy sprzet :buttrock: i niech smiga dalej. Na forum juz troche siedzi to wiadomo ze go znam z nicka i po wypowiedziach to tym bardziej mi przykro z powodu tego wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są może jakieś nowe wieści o Michale? Gdzie leży (Barska czy już Otwock)? Miał już operację? Czy w Otwocku również można go odwiedzić?

 

Michał do mnie zadzwonił jakąś godzinkę temu. Trochę pogadalim. Czuje się trochę lepiej, dziś jest w dobrym humorze. Przewieźli go z Barskiej do Otwocka i tam czeka na operację składania miednicy. Może uda się w środę. Wtedy po niej będzie trochę leżał. Nie wiem jak do niego trafić, a i czeka mnie niedługo egazmin, więc odwiedzac go nie będę. Może po środzie... Nie wiem też jakie ma tam warunki i w ile osób można go będzie odwiedzać. Tyle wiem. A dzwonił żeby pożyczyć discmana, gamoń jeden :). No nic, niedługo go dostanie :notworthy:

 

Powiedział też, ze jak zacznie łazić o kulach, to możemy forumowo przyjechać pod szpital i spalić przysłowiową gumę na parkingu :). Niestety naklejkę zdjęli mu prz pierwszej zmianie opatrunku na nodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że muszę pojechać do Michała i nakleić kolejną :notworthy:

 

 

 

Rozmawiałam z Michałem i jak na razie wolałby, aby go nie odwiedzać. Jeśli już, to po operacji. Teraz Michał potrzebuje spokoju, także uszanujcie proszę jego wolę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

byłem dziś u Michała, 3ma się całkiem nieźle, choć męczy go bezsenność i inne uroki szpitalnego żywota, lecz nie traci humoru :biggrin:

Tak jak było wcześniej powiedziane wygląda na to że w środę ma operację, jutro będzie do niej przygotowywany więc odwiedziny w najbliższym czasie raczej odpadają. Postaram się informować na bieżąco jak się czuje, czy można go odwiedzać.

Warunki w szpitalu raczej nie sprzyjają grupowym odwiedzinom, ale są wstępne plany małego (i raczej krótkiego) spotkania z tymi z Was którzy mieliby chęć i możliwość odwiedzić Michała - może w niedzielę jeśli będzie się dobrze czuł. E.w. chętnym służę pomocą w dotarciu do szpitala (trochę ciężko trafić).

 

Pozdrawiam, Adam

P.S. Student - discman dostarczony, Michał bardzo Ci dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zgodą Embego informuję że zostanie przeprowadzony casting na drużynę rehabilitantek dla naszego pacjenta.

Otóż chodzi konkretnie o wspominaną naruszoną kość łonową, której rehabilitacja jest niezbędna :icon_eek:

Zastanawiam się tylko gdzie i jak przeprowadzić egzaminy praktyczne dla chętnych niewiast...

:banghead: Proszę o pomysły.

Jest jeszcze kwestia ustalenia składu komisji egzaminacyjnej, tutaj liczę na Yaco, Kalina, oraz Pawła Borutę :icon_mrgreen:

EnduroMax nie może być w składzie komisji z uwagi na wiek, a co za tym idzie nieobiektywną ocenę kandydatek :banghead:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...