Skocz do zawartości

Amazing Honda Cr 500 80koni?!


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy kilka lat temu miał CR 500 - rocznik ok '90(wcześniej CZ 380, więc dzikość sprzetu nie była mu obca). Po kilku miesiącach sprzedał, bo ta maszyna wstawała na koło nawet podczas zjeżdżania z górki, np po skoku. Najlepsza metoda jazdy na tym to nie kręcić, tylko bieg wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz pojechałem zobaczyć na taki amatorski tor niedaleko mnie.. Goście wymiatali na kx 500 bez kasku bez ochraniaczy ale dawali rade. Mocy ma to pod dostatkiem koles wjezdzał na wzniesienia itd bez redukcji poprostu troszke więcej odkręcił ale widac było ze nie krecił do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja bym się przejechał na 500 secie. Poczuc tą moc. Ale pisanie że nie da się na tym jeździć to troche dziwne, jak się ma w głowie rozum a nie siano to nic poważnego się nie powinno stać, każdy motor da sie opanować, wiadomo nie odrazu jest się mistrzem, tylko z czasem to przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie przylaczam zawsze wszystko idzie opanowac mniej w lapa krecic i luzik wiem bo simigalem a zreszta 500 pojemnosci za niby ma to 70 czy iles koni podona moc maja 350 w 2T WIEM MOMENT JEST INNY a 500 tka to istny szatan osobiscie wole cos gdzie zamykam manetke i mam ta swiadomosc i 100% zabawe a nie strach ze mi tyl odjedzie uwazam ze 250 to jak dla mnie szczyty 125 no nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam przypadek w 250cmm gdy koles sobie powoli kopkaopal jak zlapal zaplon i odbila kopka to zapierdolil nogą w kierownice.gira złamana kierownica do wymiany.to sie musi lekko kopac bo duze przelozenie jest na koszu.gozej jak to przelozenie zadziala w drugą strone ;) z tego co slyszalem w dalesze wyprawy te crki mają za maly bak :P a mocy i przyspieszeniu sie nie mowi bo to petarda.swoja droga kiedys jeszcze widzialem crossa 720 w 2t :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jechalem pare razy na 500 w 2T akurat to byl KX 500 i wcale to nie jeste do nie opanowania jak umiesz dobrze jezdzic i masz wprawe to jazda jest dosc fajna ale bo co komu taki motocykl zaloze sie ze nikt nie wykorzystuje 80% mocy 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak zobaczylem to ogloszenie to mi szczena opadla do konca. Powiedzcie mi czy spotkaliscie sie z taka moca w crossie pierwszy raz widze zeby cross mial taka mochttp://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105764574

Z tą mocą to gruba przesada. CR 500 ma 65 KM i prawda jest taka, że to wystarcza w zupełności!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...